Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Nallatheryth avatar Nallatheryth 1 Точки

Проблеми с Judge системата

Здравейте всички,

Имам следният проблем и нужда от помощ:

Когато качвам домашните си, някои ги приема без проблем, но други....липсва явно заданието.

Във файла с домашни се изисква User Input а програмата очаква примерните числа зададени в условието.

Пробвах дори с тях, при което проблема излезе, че Judge ги е изисквала в обратен ред – отдолу нагоре.

Сега съм със сумати сгрешени точки на някои от домашните ми.

 

Ето и сорс кодовете ми:

Лице на правоъгълник - http://pastebin.com/JYxj3g6D

Квадрат/правоъгълник от * - http://pastebin.com/X2GKh0KX

 

Тагове:
0
Programming Basics
Nallatheryth avatar Nallatheryth 1 Точки

Гледайки и отговорите, когато в Judge са написали да се направи правоъгълник от звезди са имали в предвид, не просто правоъгълник а този който е само рамка. В условията на домашните има 2 почти еднакви задачи, но там не са упоменати. Аз ли съм единственият който не разбира или има нещо което не виждам, не прочитам правилно?

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Колега проблема е че извеждаш на конзолата неща който не трябва да извеждаш и оттам ти идват грешките. Ето така трябва да ти е кодa

Console.Write("Каква е ширината?: ");  

  Console.Write("Каква е дължината?: ");

Console.WriteLine("Ширината е " + width + "," + " а Дължината е " + height);

Console.WriteLine("За да пресметнете лицето на триъгълника, натиснете ENTER");

Ето тези Console.WriteLine не трябва да ги има Judge ги отчита за грешка. в условието не пише, че трябва да ги има на изхода

В кода на задачата Square of Stars, пак имаш същите грешки като в предната задача, като ги махнеш излишните Console.WriteLine, на конзолата чертаеш квадрат запълнен със звездички, по условие квадрата трябва да  епразен отвътре. Ето така би изглеждал твоя код

Дано съм успял да ти помогна, ако имаш други въпроси пиши във форума, винаги ще има някои, който да ти отговори.

Поздрави

1
12/05/2016 21:04:26
Nallatheryth avatar Nallatheryth 1 Точки

Явно не мога да чета аз. В условията които свалих преди няколко дена има както празен квадрат, така и запълнен квадрат. 

Благодаря ти много, ще ги преправя и моите без излишното! 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.