Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
Elenamailer avatar Elenamailer 4 Точки

Първото домашно: изтекъл срок

Здравейте,

Видях, че линка с първото домашно от темата "Обща информация за работата на търсещите машини" не е активен, а срокът беше до днес включително. Сега пише, че е изтекъл. Тъй като не мога да го изпратя, ще има ли някакви санкции или просто да го добавя към целия проект курсова работа, състояща се от домашните. 

Благодаря!

Елена

Тагове:
2
Digital Marketing & SEO
Slav.Slavchev avatar Slav.Slavchev 25 Точки

Срокът на домашното бе до днес включително. (y) Станало е объркване.

И аз не успях да изпратя моето..

0
cheneva avatar cheneva 5 Точки

Нали нямаше срок за домашните. Правим си всички домашни, сглобяваме ги в проект и накрая - нещо като защита-представяне на проекта , т.е. ако нямаме предадено 1-во домашно не би трябвало да е минус или проблем?

П.С. Надявам се да не съм в грешка, но ако съм, моля за поправка :)

Поздрави

0
p.yordanov avatar p.yordanov 51 Точки

Срокът беше до 13/05/2016 00:00 - т.е 1 секунда след 12/05/2016 23:59:59

0
Xristov avatar Xristov 1 Точки

И сайта не беше активен последните 15 - 20 минути преди да изтече срока. Дано наистина няма краен срок за домашните.

0
ytotev91 avatar ytotev91 2 Точки

Здравейте,

Цитирам Генади, който вече беше отговорил на този въпрос...

"Няма краен срок.

Курсът се различава от обичайните курсове по програмиране на СофтУни предвид спецификата на материята:

1) домашните не се проверяват

2) крайният резултат "курсов проект" = сглобка от всички домашни."

0
Elenamailer avatar Elenamailer 4 Точки

Здравейте,

Да чисто технически, срокът беше до днес, още повече ми го потвърдиха по телефона. Просто ще го включим към курсовата.

0
kuncheva22 avatar kuncheva22 40 Точки

Здравейте,

Няма значение, дали сте изпратили/ качили домашното си в срок. Важното е в края на курса да имате цялостен файл, който да съдържа всички домашни.

0