Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Elenamailer avatar Elenamailer 4 Точки

Първото домашно: изтекъл срок

Здравейте,

Видях, че линка с първото домашно от темата "Обща информация за работата на търсещите машини" не е активен, а срокът беше до днес включително. Сега пише, че е изтекъл. Тъй като не мога да го изпратя, ще има ли някакви санкции или просто да го добавя към целия проект курсова работа, състояща се от домашните. 

 

Благодаря!

Елена

Тагове:
2
Digital Marketing & SEO
Slav.Slavchev avatar Slav.Slavchev 25 Точки

Срокът на домашното бе до днес включително. (y) Станало е объркване.

И аз не успях да изпратя моето..

0
cheneva avatar cheneva 5 Точки

Нали нямаше срок за домашните. Правим си всички домашни, сглобяваме ги в проект и накрая - нещо като защита-представяне на проекта , т.е. ако нямаме предадено 1-во домашно не би трябвало да е минус или проблем?

П.С. Надявам се да не съм в грешка, но ако съм, моля за поправка :)

Поздрави

0
p.yordanov avatar p.yordanov 51 Точки

Срокът беше до 13/05/2016 00:00 - т.е 1 секунда след 12/05/2016 23:59:59

0
Xristov avatar Xristov 1 Точки

И сайта не беше активен последните 15 - 20 минути преди да изтече срока. Дано наистина няма краен срок за домашните.

0
ytotev91 avatar ytotev91 2 Точки

Здравейте,

Цитирам Генади, който вече беше отговорил на този въпрос...

"Няма краен срок.

Курсът се различава от обичайните курсове по програмиране на СофтУни предвид спецификата на материята:

1) домашните не се проверяват

2) крайният резултат "курсов проект" = сглобка от всички домашни."

 

0
Elenamailer avatar Elenamailer 4 Точки

Здравейте,

 

Да чисто технически, срокът беше до днес, още повече ми го потвърдиха по телефона. Просто ще го включим към курсовата.

0
kuncheva22 avatar kuncheva22 40 Точки

Здравейте,

Няма значение, дали сте изпратили/ качили домашното си в срок. Важното е в края на курса да имате цялостен файл, който да съдържа всички домашни.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.