Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

angels82 avatar angels82 32 Точки

[Useful Info] Tech module - Programming Fundamentals - признаване на оценка

Здравейте, В новия Tech Module първият модул, който се изучава, е Programming Fundamentals. Доколкото прочетох, това е новото име на стария Programming Basics. Аз съм от приема Януари 2016 и съм издържал стария модул Programming Basics. В тази връзка, ще ми бъде ли признат резултата от приемния изпит или трябва наново да се явя на изпита на 12. юни. Поздрави

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni 13/05/2016 12:44:59
Ivanov.Ivan avatar Ivanov.Ivan Trainer 558 Точки

Ако си доволен от оценката си ще бъде признат. Ако не, имаш възможност да се явиш на 12 - ти да я повишиш.

Успех

0
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Промених ти заглавието. В бъдеще се опитай да слагаш по-описателни заглавия на темите. Предварително благодаря!

0
xanderbg avatar xanderbg 53 Точки

Аз до колкото разбрах не е точно същият кърс, ще има малко материал, който не е покрит в предишната форма на курса и изпита ще е малко по-туден. Не знам за оценката, но на мен ми се струва добра идея да се явя на изпита на този курс. Сега, обаче, се замислям, дали ако се явя на изпита и оценката ми е по-салаба дали ще ми се запази по-високата оценка от стария курс?

0
DiyanTonchev92 avatar DiyanTonchev92 231 Точки

Винаги се запазва по-високата оценка. :)

0
xanderbg avatar xanderbg 53 Точки

Да, но по принцип когато оценката е от същият курс. Аз затова питам дали ще се запази оценката при полужение, че е от друг курс, макара и да е старата форма на сегашния :)

0
DiyanTonchev92 avatar DiyanTonchev92 231 Точки

Oценки не се губят. Ако е променен курсът, ще ти седят и двете в профила.

1
14/05/2016 12:11:59
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.