Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

rado84 avatar rado84 1 Точки

VS2015 и pyc файловете

Опитах се да отворя един pyc файл във visual studio, но изкарва някакви адреси и неразбираеми символи - неща, които не ми вършат работа изобщо. После намерих обяснение в нета, че това било вече компилиран файл (подобно на екзе) и че ми трябвал декомпилатор. Намерих си такъв, но изписва, че файлът не бил валиден pyc/pyo. Та, някакви идеи как да го декомпилирам до разбираем за четене код?

Тагове:
0
Python
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Хвърли един поглед тук, но ми се струва че дори и да го декомпилираш ще е доста омазано всичко и доста трудно четимо.

0
rado84 avatar rado84 1 Точки

Дадените там неща са команди и програми за Линукс. На мен ми трябва за Уиндоус.

0
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Аз не виждам отговори, които са конкретно за Линукс. 

Това и това спокойно можеш да ги пробваш под Windows.

Аз бих опитал с unpyclib като за начало. 

0
rado84 avatar rado84 1 Точки

Точно Easy Pyc Decompiler е програмата, която споменах в първия си пост - изписва, че файлът не е валиден от този формат.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.