Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

xanderbg avatar xanderbg 53 Точки

Tech module - интензивна програма - лайв стрийминг за онлайн студентите.

Здравейте,

Прегледах програмата на Tech module-а и изглежда доста интензивна - лекции от вторник до петък. Няма да е зле да има лайв стрийминг за онлайн хората паралелно със записа на видеото. Така няма да се чака видеото да се качва, иначе, според мен, ще настане един малък ад с домашните, особено за тези, които ходят на работа.

5
Предложения и проблеми 16/05/2016 13:13:21
sholeto avatar sholeto 93 Точки

Само идва един момент, в който трейнърите освен за запис на екрана, трябва да се грижат и за стрийм. То и сега понякога си имат достатъчно главоболия със записите - представи си какво ще стане ако трябва и да стриймват. Поне докато не се наемат отделно хора, които да се грижат за тези неща, едва ли ще е възможно. A предполагам това не е добра финансова инвестиция за SoftUni, поне за момента. Освен ако не искате да вдигнат таксите, че да си покриват тези разходи. :)

Все пак не съм от екипа им и това е моето мнение. Ако някой друг има различно виждане, няма да се сърдя да ме поправи. :D

0
annsta avatar annsta 305 Точки

Не е чак толкова интензивно. Лекциите са само в 2 дена от седмицата - вторник и четвъртък. В другите дни са само упражнения.

0
xanderbg avatar xanderbg 53 Точки

Нямам никаква представа за техническата част на стрийминга, а и не знаех, че трябва някакъв екип от хора за видеата.

Annsta е права - само 2 дена има лекции. Така нещата изглеждат малко по-леки и вече само мога да спекулирам, но при това полужения явно онлайн хората ще се упражняват сами с домашни в дните за упражнения, докато присъствените ходят в Softuni и може би няма да има други домашни.

Въпреки всичко онлайн студентите често губят по 1 ден, заради качването на видеото.

0
16/05/2016 13:50:52
Lamms avatar Lamms 197 Точки

Доколкото разбрах вече няма да има задължителни домашни, реално упражненията ще ги заместват. Така и за онлайн студентите ще е ок, просто ще се движат с ден закъснение, но като няма срок за домашни, това няма да е проблем.

1
16/05/2016 13:53:10
xanderbg avatar xanderbg 53 Точки

Има смисъл в това имайки предвид, че някои хора си знаят материала и само минават през Софтуни за тапията. За останалите вече им е пределно ясно, че без домашни няма да стане така, че и да не са задължителни по-добре да си ги правят. Така цялата оценка идва от изпита без бонусчета. Звучи релевантно имайки предвид целите на Софтуни 3.0. Дано да е така, на мен ми звучи добре.

0
16/05/2016 14:03:02
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.