Loading...
funstartshere avatar funstartshere 1 Точки

Има доста места в уличките около СофтУни :)

0
kristian.georgiev avatar kristian.georgiev 15 Точки

Колега/жке, предполагам, че и ти като мен не си от София и пътуваш за всеки изпит.Затова много добре разбирам какво имаш предвид :) Аз лично когато паркирам из уличките, се притеснявам данеби да има някои злобни жители на блока/кооперацията пред която съм спрял, които да ми направят мизерия на колата, защото после трябва да пътувам 130км. ,за да се прибера.Например в 10:30 вечерта след изпит работещи гумаджии няма :)

Във въпросите улични има 2 строежа един до друг на Г-образно кръстовище (ако го гледаш на картата , посоката есеверозапад) . Там съм спирал няколко пъти. Питах и хората наоколо. Не е имало проблеми досега. 

Иначе моето предложение за темата по-скоро е : Къде да НЕ спираме около СофтУни. 

1
tihomirj avatar tihomirj 33 Точки

Всъщност, има работеща 24 часа гумаджийница съвсем наблизо :)

Можеш да спираш на улица Пимен Зографски, тя е срещу бензиностанцията. През почивните дни е съвсем спокойна, както и вечер след 19:00. В работни дни е пренаселена, обаче. Ако не пречиш на гаражи и входове няма проблем с живущите в блоковете. Хората са свикнали улицата да е пренаселена от спиращите коли в работните дни и едва ли ще им направи впечатление. На Пимен Зографски срещу детската градина и от страната на Леново има и паркинг.

0
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Една година съм паркирал на този паркинг (когато учех редовно в СофтУни - денем, нощем) - https://www.google.bg/maps/dir//42.6659177,23.3519941/@42.6658198,23.3521145,19.21z?hl=en - без никакви проблеми

0
Runnaway avatar Runnaway 5 Точки

Аз бих препоръчал да избягваш паркиране по тротоари и пред входове на сгради (за гаражи даже няма да повдигам темата). 

Всъщност имаш 2 варианта:

1) Да паркираш в кв. Изток - т.е. минаваш под моста на метрото и се пускаш надолу по улицата. Има доста места.

2) Да паркираш около жилищните блокове в Дианабад (в близост до бензиностанция Петрол). 

Аз лично си реших проблема като си купих мотор/скутер. :)  

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.