Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
mmddimitrova avatar mmddimitrova 433 Точки

Колеги, задължително попълнете в профила си поне един контакт за връзка с Вас!

Здравейте,

Очаква се съвсем скоро да бъдем разпределени за предстоящия отборен проект. Разполагаме с кратък срок за неговото осъществяне и е недопустимо да се губи време в издирване на съотборници. 

Моля Ви да споделите в профилите си поне един контакт за връзка с Вас, който да проверявате редовно. В противен случай сте неоткриваем, не можем да ви напишем ЛС, нямаме ваш е-mail и следователно ще започнем работата над проекта без Вас. 

Ще помогнете много на съотборниците си ако вече сте се запознал детайлно със заданието и имате конкретни идеи и предложения, които да бъдат дискутирани.

Помислете с какво можете да помогнете допълнително на отбора си и бъдете напълно откровен какви са възможностите Ви като знания и време.

Желая успех на всички!

7
Teamwork and Personal Skills
Tr00peR avatar Tr00peR 566 Точки
Best Answer

Да, потвърждавам. Наков на лекция каза, че всеки ще получи мейлите на тримата си съотборници :)

0
Ivaylo.Il avatar Ivaylo.Il 226 Точки

Мисля, че като получиш майла със съотборнеците си ще получиш и техните майли.

1
mmddimitrova avatar mmddimitrova 433 Точки

Това било ли е казано на някоя лекция или по друг повод от Наков, ако е така ще изтрия темата. Но тъй като не съм получила друга информация предположих, че ще следват стария модел от Телерик, а тогава получавахме единствено потребителските имена на съотборниците и намирането им беше част от адреналина на отборния проект. laughing

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1548 Точки

mmddimitrova, взе ми думите от устата.

Като цяло не мисля, че биха пратили email-и, защото би трябвало всеки сам да прецени кой от контактите си ще остави отворен за своите съотборници...

ЕДИТ: Съдейки и по поуста на Tr00peR, явно не сме прави, сега дано и колегите си проверяват мейлите :D

0
Ludmil.D avatar Ludmil.D 41 Точки

на въвеждащата лекция по teamwork казаха че ще получим e-mail -ите на съотборниците .. но иначе е добра идея да имаш поне скайп за контакт ако все пак някой иска неформално да се запознае с теб или по скоро да ти върне някаква информация по темата ... 

0