Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ItsoDimitrov avatar ItsoDimitrov 28 Точки

Изпитни задачи за упражнение

Здравйте ! Може ли някой да ми прати няколко word файла с изпитни задачки, за да се упражнявам малко ? Решавах някой от тези, които  са в judg- a , а именно от Coding 101, но искам да видя и някой други, ако може : ) 

Тагове:
0
Programming Basics
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

За жалост до сега е имало само 3 изпита като този на който ти ще се явиш.Това което можеш да направиш е да решаваш първите три здачи от старите "Programming basics" има сигурно 50.Някои ще ти се сторят трудни, но с тези които са в края на 2015 и в началото на 2016 ще се справиш :)

1
18/05/2016 01:04:23
ItsoDimitrov avatar ItsoDimitrov 28 Точки

Аз търсих задачи от старите изпити, но не ги намирам . Поне в judg- a ги няма . Все още уча и в момента съм на лекцията " по сложни цикли " , а колкото кога да се явя на изпит - не бързам . 

0
18/05/2016 01:05:36
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

1
18/05/2016 01:08:42
ItsoDimitrov avatar ItsoDimitrov 28 Точки

Въобще не бях забелязал че има бутонче  "Archive "  . Много ти благодаря : ) 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.