Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mishaella avatar mishaella 13 Точки

курсов проект

Здравейте, имам въпрос относно проекта. Видях , че при курса от миналата година имат задание на проекта, а при нас не виждам такова. Може би аз не намирам инструкциите или още не са качени. Въпросът ми е дали ще имаме задание и дали ще прилича на това от миналата година.

Благодаря!

0
Digital Marketing & SEO
galinov avatar galinov 64 Точки

Здравейте,
курсовият проект е както миналата година да имате всички добашни :)

Поздрави!

0
a.angelova avatar a.angelova 0 Точки

Здравейте, 

аз доста позакъснях с домашните и тепърва ще започвам да ги обработвам. Най-вероятно съм пропуснала, но къде трябва да ги изпратя? Или директно при представянето на курсовият проект?

Както и - има ли някакви ограничения за страници? Някакви изисквания за шрифт и оформление?

Благодаря предварително.

0
kuncheva22 avatar kuncheva22 40 Точки

Здравейте, 

Няма значение, че сега започвате с домашните, както и миналата година, крайният изпит, ще бъде устен, по време на него ще разкажете подробно как сте разработили всяко едно домашно и защо е било нужно изработката му (как това нещо ще подобри сайта Ви и защо). Нямаме изисквания за шрифт, страници и оформление. Ако ще Ви е по-лесно може да изготвите презентация, по която да разказвате. По време на изпита, изпитващият може да поиска от Вас, да покажете всяка една от работите си, така че е необходимо, те да са или със Вас на флашка, или качение в Google Drive, за да може да ги видим. 

Лек ден!

0
mishaella avatar mishaella 13 Точки

Здравейте,

бяхте казали, че ще качите файл, на който да се запишат тези, които искат да се явят онлайн на изпита. Вече остават 2 седмици до изпита и искам да попитам кога ще има такъв файл и дали всички ще се явяваме на 2-ри? 

0
alexandra_ruseva avatar alexandra_ruseva 24 Точки

Аз няма да бъда в България на 02.07, а съм платила за явяване на изпит, мога да ли да защитя проекта си предварително, до 30.06?

1
Elenamailer avatar Elenamailer 4 Точки

Александра, аз също като теб се интересувам от този въпрос, налага се да пътувам на 02,.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.