Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ivailo_Kodov avatar Ivailo_Kodov 97 Точки
Best Answer

Не трябва да правиш малки букви целия имейл , а само патерна накрая,за който проверяваш :)

Може да правиш имейла с малки букви само в проверката на if-а.. за да не ти бърка променливата :P 

1
23/05/2016 09:53:57
Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки

Здравей, не мога да погледно условието, но мисля. че грешката ти е в четенето. Имаш някакъв фор цикъл, които е до 10. Мисля че трябва да го направиш с while цикъл и да чакаш някой input  да го брейкне.

1
pezereto avatar pezereto 15 Точки

И като цяло много лесно ще стане с един регекс (Изобщо не са трудни имат някои простички правила които трябва да се спазват).

Лека подсказка можеш да напишеш регекс с начало който хваща стринг с от начало до край (^-начало на стринга , $- е край на стринга)

А това което ми помогна на мен с регексите ---> http://regexone.com/

Има много интересни уроци с обяснения.

1
23/05/2016 11:52:24
gimoch avatar gimoch 7 Точки

Да, проблема е ,че правя целия имейл с малки букви,ще пробвам и с регекс,благодаря :) 
Фор цикъла до 10 е по условие.

0
NightWarrior avatar NightWarrior 7 Точки

Защо трябва да са 10? Аз никъде не видях да пише това в задачата. Аз лично съм направил един безкраен цикъл while(true) и, ако дадената дума е stop. го break-вам.

0
23/05/2016 23:26:56
gimoch avatar gimoch 7 Точки

При мен преди таблицата с input и output пише "Total number of lines will be 10."

0
hope78bg avatar hope78bg 0 Точки

Здравейте,

Ето и моето решение с 66/100.

http://pastebin.com/pa5UCgdz

Не разбирам какво не му харесва. 

Ако някой го е решил, моля да пише какъв е проблема.Благодаря!

EDIT: Благодаря  на колегите gimoch и pezereto, действително като използвах LinkedHashMap програмата работи без грешка!

0
24/05/2016 18:16:29
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.