Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Tr00peR avatar Tr00peR 566 Точки

Точно се чудех дали да пусна тема или е прекалено спамърско :D

Иначе наистина е странно защо така се появи без да ни е известено никъде.

 

И всички да си гледат контактите, които са оставили в профила си!

2
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Еми, аз съм си спамър :D 

Потвърждавам за контактите, остана само още едно момче от нашия отбор, събрахме се за няколко минути, не си представям какво щеше да бъде ако трябваше да се съберем от мейлите...

0
Tr00peR avatar Tr00peR 566 Точки

Е вие сте се събрали мега сериозен отбор...Под 10мин след като излезе разпределение 3ма да сте на линия :D

4
mmddimitrova avatar mmddimitrova 433 Точки

Аз успях да намеря само един от съотборниците.cry От утре ще ги търся с адвокат. cool

3
Plami avatar Plami 373 Точки

Моя отбор още го търся. Наистина доста колеги не са си сложили никакви контакти. Би било хубаво всички да си прегледаме профилите още веднъж :)

Интернета е малко бавен, така че моля ви да изтриете излишните коментари :)
0
P.Kostadinov avatar P.Kostadinov 41 Точки

Забелязах, че отборите си имат имена, интересно дали имат значение или са произволно генерирани. Нашият например "SLUIS" в google ми показва,че е град в Холандия :) 

1
Yordanoff avatar Yordanoff 17 Точки

Май имат някакво значение. Нашият отбор се казва "NAR SHADDA", което явно е от игра на Star Wars и е име на някаква луна (Google).. :D

 

1
LittleNinja avatar LittleNinja 71 Точки

Мисля че всички имена са от Star wars. Името на моя отбор е Dagobah, което е планета в сектор Sluis.. Dagobah - wiki article

0
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

А какво означава "Haruun Kal"?

-1
mesechina avatar mesechina 112 Точки
В екипна работа ми пише "Все още нямате екипни проекти." Не бях в БГ и не успях навреме да приема поканата за екип, това означава ли че автоматично ще бъда разпределена или за мен екипна работа няма да има?
0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Принципно означава, че не си допусната до отборна, но тъй като е все още рано, ако пишеш на екипа може би ще те включат в някой от отборите.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.