Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

Щом нулевите ти тестове не минават дебъгвай да видиш къде точно е грешката ти. 

0
Alexander7337 avatar Alexander7337 15 Точки

Здравей. Провери, първо, какво ти инстанциира тази част от кода - charArray.ToString(). Когато дебъгнеш с първия пример, нито една инстанция не влиза.

Като цяло, трябва да разделиш всяка дума в string[] input на две части. Имай предвид, че стрингът може да е с дължина:

четно число;

нечетно число;

и една буква само.

1
Yulaw avatar Yulaw 7 Точки

Благодаря! Разделих input данните на две части и тръгна :)

0
murkata86 avatar murkata86 10 Точки

Аз ги разделям, обаче ми дава грешка на предпосления тест....

http://pastebin.com/1xsLJJ1M

Не съм много сигурен къде точно може да бъде проблема...

Идеи?

0
msmilkoff avatar msmilkoff 338 Точки

Според мен няма нужда нито да позваш методи от Linq, нито да разделяш думата на две. Просто в един while сравняваш първия символ с последния, после втория с предпоследния и така докато не се засекат. Не се налага и никаква проверка за четност.

 private static bool IsPalindrome(string word)
{
    int rightIndex = word.Length - 1;
    int leftIndex = 0;

    while (rightIndex >= leftIndex)
    {
        if (word[rightIndex] != word[leftIndex])
        {
            return false;
        }

        rightIndex--;
        leftIndex++;
    }

    return true;
}

1
jish91 avatar jish91 3 Точки

аз го докарвам до 80/100 https://pastebin.com/6wcRU0Wy

дано съм помогнал

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.