Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vesiko avatar vesiko 32 Точки

Заплатих курса, но нямам достъп до материалите

Здравейте, заплатих онлайн с дебитна карта, системата показва, че съм платила, но нямам достъп.Отпратих запитване и на вашия email, но нямам отговор, а курсът вече започна.Моля за съдействие.

Тагове:
0
eCommerce 02/06/2016 11:07:45
ElSaroolu avatar ElSaroolu 1 Точки

Здравейте!

Аз имам същият проблем като vesiko!


Заплатих присъствието си онлайн с карта, от СофтУни чрез мейл потвърдиха плащането ми, но два дена след започването на курса нямам достъп до материалите. Отново изпратих мейл с обяснение по темата, но писмото ми остава до момента без отговор.
Остава ми и друго - горчив вкус в устата! Като нов потребител си давам сметка - много неща тук са неясни и мудни сякаш.

В обяснението на курса за онлайн обучението бе написано следното:
"Онлайн: Ако запишете онлайн обучение имате достъп до всички видео лекции и материали от курса, както и възможност да предавате своите домашни за проверка."
Никъде не се споменава, че записалите се онлайн няма да гледат в реално време занятията. Като добавим и липсата на достъп след качването на материалите, се чудя обучаващите се онлайн ще успеят ли да предават домашните си в срок и т.н.

Както кавам и в писмото си до СофтУни, надявам се скоро този проблем да бъде разреша и да получа реален достъп до всички материали от курса!

Поздрави,
Елица


P.S. Към този курс ще има ли затворена fb група за дискусии с останалите участници на курса без значение от формата - присъствена или онлайн?

0
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравейте,

Благодарим ви, че ни помагате да подобрим процеса на записване за отворени курсове. 

Може ли да потвърдите, че проблемът още е налице? 

0
agogo avatar agogo 12 Точки

Достъпът до материалите на "отворените" курсове не е наличен, без значение дали са минали или текущи.

Системата иска регистрация и дори след това отново отказва достъп с аргумент "изчакайте ново издание на курса".

Благодаря!

 

0
02/06/2016 14:39:38
vesiko avatar vesiko 32 Точки
Вече всичко е ОК. Материалите към курса се отварят и системата отчита, че съм записана онлайн.

Благодаря!
1
agogo avatar agogo 12 Точки

А имате достъп ли до материалите в минали курсове?

Благодаря!

 

0
02/06/2016 14:42:58
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.