Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

krisi18 avatar krisi18 40 Точки

Лекция за Слоеве/Layers

Ще бъде ли качена лекцията като видео (екран).

Аз съм записана online и предпочитам тази версия, защото мога да виждам по-добре какво се прави по менютата и ефекта от това върху синмките на по-голям екран.

Смятам, че е изключително важно, когато учиш.

 

4
Photoshop 03/06/2016 06:57:38
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки
Best Answer

Ще го бъде. От 3 ГБ записано видео се оказа, че не се възпроизвежда нищо. След като се мъчиха колегите в сряда и се разбра, че няма да стане, вчера се наложи да записвам отново в самота. Записал съм темата за слоевете и демото, днес трябва да се появят. Идеята за Blur и Sharpen се надявам да става ясна от камерата, или вижте от преден курс. За остротата специално съм писал пост в блога си по повод предните изпити.

Видеото от камерата вече е с оправена последователност.

Ще увелича срока за домашните до следващия петък.

Поздрави!

7
krisi18 avatar krisi18 40 Точки

Благодаря. :)

0
krisi18 avatar krisi18 40 Точки

Сега е супер яко. :)

0
kosama11 avatar kosama11 16 Точки

И аз това се питам, не мога да разбера нищо от камерата, проектора е отрязан до половината и почти нищо не се вижда.

2
ihristov22 avatar ihristov22 28 Точки

Да, няма да е зле, ако се качи навреме.

 

1
andreana avatar andreana 0 Точки

Аз също съм онлайн и чакам Екран, от това нищо не виждам и не разбирам и тъй като много се забавиха с качването на екрана, бих искала да помоля да удължат срока за домашното. Нека е една седмица след качването на видеото.

0
krisi18 avatar krisi18 40 Точки

Вярно. Освен това тиловете и гърбовте на учениците никак не са ми интересни за гледане. Нищо не научавам от тях. ;)

0
04/06/2016 07:50:04
magdalena70 avatar magdalena70 96 Точки

Тъкмо смятах да пуснкам тема по този проблем с лекцията...Освен, че не се вижда нищо от екрана и в началото са съединени две лекции, като втората започва от никъде и не е ясно как е направена тази чаша...

Моля за някакъв по - разбираем вариант на лекцията! :(

 

И, между другото, един въпрос:

Как маркирам няколко лейъра едновременно?

0
03/06/2016 11:54:54
MarinaPMD avatar MarinaPMD 4 Точки

Селикция,всички слоеве(Alt+Ctrl+A)

0
03/06/2016 12:45:16
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

С ctrl+click върху случайни или shift+click за последователни слоеве в Layers Palette.

2
03/06/2016 17:56:25
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.