Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

StoykoMandzhukov avatar StoykoMandzhukov 11 Точки

Array с дължината на друг в C# и default-ни стойности.

Здравейте,

декларирам char[], който е с дължината на друг char[]. Какви са чаровете в първия by default? При отпечатване ми се сториха спейсове, но го обърнах в стринг и пробвах да ги риплейсна с друг char и не стана.  

Тагове:
0
C# Advanced 03/06/2016 19:15:36
StoykoMandzhukov:
Намерих решението на проблема.
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Ако си на C# дефолтната стойност на всеки елемент на масив от символи е дефолтната стойност на символа - '\0'.

0
StoykoMandzhukov avatar StoykoMandzhukov 11 Точки

За да не отварям нова тема...опитвам се от един стринг да създам друг със същата дължина и риплейсване на всеки чар с друг(един и същ), но нещо в кода ми не се получава. Какво не е както трябва? http://pastebin.com/PwHY2mvH

Благодаря предварително! 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.