Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dimitarstoyanov90 avatar dimitarstoyanov90 164 Точки

[Homework] - Въпрос оценяване

Имам следния въпрос при оценяване на домашни. Като цяло виждам, че има два варианта за оценяване (+ трети, ако няма домашно), а именно:

Домашното е написано добре.

Домашното е написано отлично.

Та въпросът ми е малко глупав, но това ли трябва да са всичките видове оценки, които мога да поставя?

Мерси предварително :)

petbaik avatar petbaik 15 Точки

Здравейте! Искам да попитам, коментарът към домашното на български ли трябва да е? Благодаря.

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

По твоя преценка. Няма изискване за това.

Коментарите за домашни, които съм получил до момента основно бяха на български /едно единствено имаше на английски - информацията ми е от преминати два курса - нулевото ниво и Java Basisc от първо ниво/.

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.