Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

scr33nsh0o7 avatar scr33nsh0o7 61 Точки

Интересен сайт за предстоящите избори на 5 октомври

Как да прецакаме "Кой"?

Мръднете си задниците и гласувайте!

Искам да подчертая, че клипът не обслужва политическа партия и не пропандира нищо друго , освен горепосоченото.

13
Общи приказки 04/10/2014 23:57:53
ivan.dimittrov avatar ivan.dimittrov 7 Точки

Предлагам да разпространим този видео клип , за да го видят повече млади хора и наистина да отидат да гласуват..Ние сме бъдещето , ние трябва да спрем корупцията.

4
Bobosam avatar Bobosam 185 Точки

       Не съм гледал видеоклипа, нямам и желание....Нямам желание да видя поредния пропаганден материал, нямам нужда от това. Нямам нужда да чуя това, което те държат да ми кажат. Може  би ще ме оплюете но за мен основния проблем не е в Народното Събрание, колкото и да се стараят да ни внушат именно това. Основния проблем на България според мен е в "бермудският триъгълник" - Съд - Полиция - Прокуратура. Там всичко пропада в небитието. Ако онзи техник,който пусна падналия асансьор отиде по бързата процедура за 20г. на топло, или онзи сьдя, който отвори затворената и вече гръмнала фабрика отиде в затвора за 20г. или онези политици, които докараха енергетиката до това състояние отидат на топло - ще потръгнат нещата доста бързо.

    Иначе нещата са прости. Искаш да ти е чисто - ми не хвърляй боклуци. Искаш здравеопазване - еми изисквай всички да си плащат осигуровките и данъците. Искаш да няма корупция - еми като те хванат в нарушение бъди отговорен вместо да тръгнеш с 20лв. напред...

И всички гласувайте. Няма значение за кого. Има смисъл.

2
kyamaliev avatar kyamaliev 209 Точки

@Bobosam,

В кръга на шегата, разбира се, ако някога си мислил, да се пробваш за врачка, недей :) Не ти се отдава :)

"И всички гласувайте. Няма значение за кого. Има смисъл." - това казват във въпросния клип, само че показват защо е важно да го сторим и какво се случва, ако не :)

 

Поздрави

2
Bobosam avatar Bobosam 185 Точки

@ kyamaliev 

съжалявам, ако някой е помислил,че съм искал да врачувам...Просто съм се нагледал вече на всичко. Нямам нужда някой да ми казва какво да гледам. Само не знам, колко от тези които говорят за бомби в събранието и всякакви подобни глупости са излезли поне веднъж да покажат мнението си, поне веднъж са застанали лице в лице с властта, поне веднъж са казали - стига...Ама туй човешки работи никой не може ги разбра...Аз затуй обичам балкана за да видиш как козата седи и те води след себе си за да те отдалечи от малките... Ама "Белият автобус" и белите върхове са друга бира... 

-2
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

@bobosam прекалено много гледаш новини.Относно асансьора не техника е виновен.Виновен е този който попълнил дневник , че асансьора е изправен след проверката му.Хубаво е човек преди да съди да се запознае с подробностите.Не вярвай на всичко което ти казват по новините или по телевизията.За да се отвори една фабрика си има причина и я пише в документите.Енергетиката си е добре.Трябва да съдят онзи който подписва европейските директиви свързани с зелената енергия.Преди да раздаваш присъди се запознай с фактите.

1
Bobosam avatar Bobosam 185 Точки

     Тоз дневник го е попълнила баба ми бог да я прости, а не някой асансьорен "специалист" ...Таз фабрика гръмна щото всичко и беше изрядно ...Забравиха хората, че правилата с кръв са писани и сега затова с кръв плащаме ...Енергетиката е толкова добре, че е в миша дупка завряна. Няма икономика, няма потребление...пика на консумацията е битовото вечерно потребление за нови атомни централи си говорим ... Аз гледам какво става, не гледам какво ми казват...Не говори срещу евродирективите, понеже 80% от парите в страната в момента идват от европа...В България в момента не се прави нищо ...В България в момента се усвояват евросредства...Ама айде стига глупости, не е тук мястото...Прави сте...Виновен съм ...Но аз така си мисля...И другата неделя няма лекции и съм на езерата.

-1
04/10/2014 22:23:21
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

Като не си наясно с нещата по-добре си замълчи , че ставаш смешен като "журналистчетата" които питаха защо толкова много фирми се грижели за този асансьор и защо 2 , а не 4 въжета.Ако бяха поканили в смешните си студиа един преподавател от ТУ и той да им обясни как седят нещата с асансьорите и защо 2 , а не 4 въжета щяха да знаят на фирмата какви въпроси да задават.И ти като всички българи(не изкл. себе си)разбираме от всичко и се чудим защото когато станат нещата специализирани нищо не разбираме , но си даваме вид , че разбираме.И ако обичаш заучените фрази ги пробутвай на някой друг.4г съм бил енергетик(в голяма българска компания) и знам за какво става.Тук някой може и да ти повярва , но такъв като мен само ще ти присмее на глупостите.Лека.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.