Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

petbaik avatar petbaik 15 Точки

Съвет относно бъдещо обучение в Softuni

Здравейте колеги. Аз съм записан в поготвителния курс по C#. Аз съм ученик в 11 клас. За мен програмирането е много интересно и мисля ,че това е с което искам да се занимавам, но незнам дали сега е момента да започна или след като завърша. Незнам дали ще могат да се съвместяват училището със SoftUni. Ако има и други ученици тук нека споделят как се справят, възможно ли е да се съвместят и двете. Ще съм благодарен за всеки съвет.

2
Общи приказки 15/10/2014 14:49:33
salih1f1 avatar salih1f1 188 Точки

Здравей. Аз съм също ученик само че в 12-ти клас. Ако наистина ти харесва силно ти препоръчвам да се запишеш още сега, да изкараш 1 - 2 нива поне, а не да чакаш да завършиш. Няма причина да не се справиш, стига да имаш желанието и мотивацията да се развиваш. А при мен сега на преден план е SoftUni, причините за това са много.

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.