Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

[Exam Problems] OOP - примерен изпит

Колеги, за да се подготвяте за изпита по обектно-ориентирано програмиране, сме ви качили примерно задание за ООП изпит: https://softuni.bg/trainings/coursesinstances/details/8.

В judge системата има едно състезание, където може да си тествате решенията: http://judge.softuni.bg/Contests/#!/List/ByCategory/5/Object-Oriented-Programming.

Качването на Visual Studio проект става като ZIP-нете целия проект (папката където са .csproj + .cs файловете), без bin и obj папките. Това се кача в judge системата и тя ще ви даде някакви точки за задачата.

35
C# OOP Basics 10/12/2014 00:55:51
vmanchev avatar vmanchev 1 Точки

Изтеглих авторското решение на примерния изпит по ООП и при въвеждане на целия input от документа със заданието не ми излиза никакъв output! Не ми дава и грешка дори. Пробвах и да кача решението в judge-a и си даде 100 от 100. Излиза, че проблема е в моята машина. Моля за помощ.

0
kotow avatar kotow 34 Точки

Трябва ти един презен ред накрая

0
alexxdim94 avatar alexxdim94 33 Точки

Удари Enter два пъти, след като пейстнеш.

0
vmanchev avatar vmanchev 1 Точки

Хвърля ми exception!


Unhandled Exception: System.FormatException: Input string was not in a correct f
ormat.
at System.Number.StringToNumber(String str, NumberStyles options, NumberBuffe
r& number, NumberFormatInfo info, Boolean parseDecimal)
at System.Number.ParseDecimal(String value, NumberStyles options, NumberForma
tInfo numfmt)
at System.Decimal.Parse(String s)
at FurnitureManufacturer.Engine.FurnitureManufacturerEngine.ProcessCommands(I
Collection`1 commands) in c:\Users\Valeri\Desktop\12\Problem-1-Furtniture\Soluti
on\Furniture-Solution\FurnitureManufacturer\Engine\FurnitureManufacturerEngine.c
s:line 104
at FurnitureManufacturer.Engine.FurnitureManufacturerEngine.Start() in c:\Use
rs\Valeri\Desktop\12\Problem-1-Furtniture\Solution\Furniture-Solution\FurnitureM
anufacturer\Engine\FurnitureManufacturerEngine.cs:line 46
at FurnitureManufacturer.FurnitureProgram.Main() in c:\Users\Valeri\Desktop\1
2\Problem-1-Furtniture\Solution\Furniture-Solution\FurnitureManufacturer\Furnitu
reProgram.cs:line 9
Press any key to continue . . .

0
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Ако не си си намерил вече проблема. Промени си регионалните настройки на машината. Почти съм сигурен, че си настроил запетайка за десетичен разделител. Може да пробваш и в кода да настроиш InvariantCulture.

2
vmanchev avatar vmanchev 1 Точки

Ехеее, Браво! Това е бил проблема. Много съм го забравил този Windows. Мерси колега!

0
zarkoNGU avatar zarkoNGU 21 Точки

Колега може ли да те помоля да споделиш как оправи проблема, защото аз се мъчих и не мога, а утре сутринта съм на изпит... Ето на снимката какво ми дава и как се опитвам да оправя проблема ... линк  . Благодаря предварително

0
vmanchev avatar vmanchev 1 Точки

Ами при мен в регионалните настройки Decimal symbol-а ми беше зададен, като запетая и единственото, което направих бе да го променя на точка и проблема се оправи! Пробвай да си рестартираш Win-а, след като промениш Decimal symbol-а. За друго решение на проблема не се сещам колега.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.