Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

emilbobev avatar emilbobev 0 Точки

Не ми се появява място за качване на домашно. Записан съм за онлайн курса C# Basics October.

Здравейте,

 

Вчера след като си завърших домашното, се опитах да го кача по подробно описания начин във видеото от първата лекция. За съжаление не успях да намеря подобна финкционалност и изпратих домашното си по емайл info@softuni.bg.

Има ли други с подобни проблеми? Моля за съдействие?

За информация, аз съм се се записал за онлайн курса, а не за онсайт.

Благодаря предварително.

0
Предложения и проблеми 27/10/2014 11:05:57
Petya:
Проблемът е разрешен. Студентът е използвал друга регистрация.
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

"За информация, аз съм се се записал за онлайн курса, а не за онсайт."

До колкото знам аз онлайн курса няма домашно, т.е. е напълно нормално да нямаш меню за домашни. Освен ако онлайн курса могат да качват домашни, а просто да не им се брои като част от оценката - тогава трябва да го има менюто.

0
27/10/2014 11:19:30
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Всички могат да качват и проверяват домашни и съответно няма разлика в менютата. Просто за онлайн студентите това не влиза в оценяването.

1
Bi0GaMe avatar Bi0GaMe Trainer 389 Точки

Колегите от онлайн имат същите домашни, като тези онсайт. Просто дали ги решават и пращат си е тяхна работа. Предполага се, че повечето нямат време, защото работят или вече са минали материала и искат да се запишат само за изпит. Затова оценката от домашното не влиза при тях, но естествено, че имат право на домашни за подготовка, както и да оценяват другите си колеги, веднъж предали домашно.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.