Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

[Exam] ООП - Впечатления от изпита - Септември 2014

Мина и втория изпит по ООП и може би е време да си споделим впечатленията, както е по традиция :)

След като видях резултатите от първия изпит реших, че ще е голяма трагедия на втория.

Оказа се обаче, че не съм прав. Изпита поне при мен и според моята лична оценка мина добре. Не беше сложен, но условията бяха огромни и наистина отегчителни.

Човек, задълбавайки в четене на условието се обърква доста. Трябва да знае кога да спре и да чете само болд-натото, а останалото да го разбере от вече написания код.

Иначе като гледам условията от първия изпит, няма голяма разлика в трудността.

Вашите мнения какви са?

Тагове:
12
Общи приказки 26/10/2014 19:41:18
rafatpc avatar rafatpc 52 Точки

Аз съм доста доволен от изпита. Задачите бяха готини, но на първата (в неделя) се заиграх доста с принтирането и това ми уби доста време и съответно не го направих много добре. На втората задача... буквално един ред разместване щеше да ми донесе още 10 точки, а още по-лошото е, че бях мислил да сменя местата точно на тези 2 реда, за да изглежда семантично разделен кода. Както и да е, изпитът беше точен за нивото!

 

Между другото за оценяването на КПК има ли някакъв списък за нещата, които трябва да сме направили? Така ще придобием горе долу представа за нещата, които не сме направили. Ако се пишат коментари към оценките от изпита няма да има нужда от такъв списък, де.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.