Loading...
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5295 Точки

[Exam Problems] JS OOP - Примерен изпит

Колеги, качил съм ви примерен изпит по JavaScript OOP:

Можете да започвате да тренирате за JS изпита. Взели целия учебен материал, необходим ви този изпит.

Ще организираме и подготовка за изпит в най-скоро време.

Търсим доброволци да подготвят още една изпитна тема, в същия дух като тази.

13
JavaScript Advanced 10/12/2014 00:41:23
Dekameron avatar Dekameron 481 Точки

Здравейте колеги,

 

Имам малък проблем. Не мога да заредя проекта, който е в папката Estates-Skeleton/Estates.sln. Visual Studio ми икарва следното:

http://s28.postimg.org/6yj45cua5/VSError.png

 

Не знам от какво е. С VS 2012 Ultimate съм. Дали ми трябва нова версия или просто да инсталирам някакъв plug-in допълнително?

 

Благодаря.

0
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Просто си създай нов проект и си вкарай в него съществуващия JS файл. Вероятно проектът е писан на по-нова версия на VS и затова не можеш да го отвориш.

1
Dekameron avatar Dekameron 481 Точки

Стана :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.