Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

havanalocaasa avatar havanalocaasa 7 Точки

Проблем с лаптопа ми.

Здравейте, имам следния проблем с лаптопа ми. Вечер примерно, преди да легна му давам Shutdown, но на сутринта като се събудя лаптопа е пуснат и когато го отворя дирекно ми излиза екрана, в който трябва да си въведа паролата. Някои знае ли как може да го оправя, когато си го загася и след това да си го пускам от копчето, а не да е пуснат вече :D ? Мерси предварително!

Тагове:
0
Общи приказки
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

До колкото разбирам, се изключва нормално(не отива в sleep или hibernate рeжими) и се включва сам. Така ли да разбирам ситуацията ?

0
18/11/2014 19:13:40
havanalocaasa avatar havanalocaasa 7 Точки

Да, точно така. Четох в интернет вчера, че един си решава проблема като дефрегментира диска си. Ако ти имааш някаквко решение, ще се радвам да споделиш.

0
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Дефрагментирането няма нищо общо.

Ако имаш включен интернет кабел в лан картата го извади, другото което мога да те посъветвам е ако ъпдейтите на windows-a са включени на автоматично, ги изключи и да видим дали тази вечер ще спи нормално компютъра. Windows 7 има една опция да проверява за ъпдейти в 3:00. Това пак включва компютъра ама само в режим sleep или hybernate.
Принципно при изключен компютър има опция да го включиш през lan картата. WOL се казва, може да го потърсиш в нет-а.
Пиши какво е станало.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.