Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Javascript Приложения - форумен раздел + бъдещите раздели

Пускам настоящата тема поради липсата на раздел за новия курс вече 2 дни след първата лекция. За онлайн студентите мисля, че това е доста важно, защото те не идват в залата и не могат да питат другарче защо им гърми селектора примерно.

Искам да предложа да се направят категориите и за бъдещите курсове, които ще се проведат. Често се случва някой да има въпрос по ASP.NET примерно и да трябва да си пусне темата в "Общи приказки" - раздел, който принципно не е предназначен за технически теми.

Отварям нова тема, а не пиша в default-ната, за да се развие някаква дискусия.

Послепис: Няма да е лошо да са логически подредени някакси, а не по датата на създаване.

Тагове:
2
Предложения и проблеми 19/11/2014 11:44:27
nickpanaiotov avatar nickpanaiotov 21 Точки

Според мен сегашната схема е за предпочитане, пред това да се наспамят 100 раздела. Като се замисля, въпрос касаещ ASP.NET си е точно за общи приказки в контекста на обучението. Все пак форумът е част от системата за обучение на софт уни.  

Това, че няма нов раздел-лошо, но дали е проблем да се попита в JavaScript OOP - не.

Аз ако бях online и имах проблем щях да дойда да питам.   

-3
19/11/2014 11:37:54
mihdimitrov avatar mihdimitrov 45 Точки

Аз съм много ЗА да има такова разделение на теми, поради това че съм онлайн и ходя на работа и нямам възможност да ходя в университета и да питам. Също така има хора, които са онлайн и не са от София и също няма как да идват и да питат. Качването на домашни и обсъждане на различни проблеми във форума помага на много хора.

0
nickpanaiotov avatar nickpanaiotov 21 Точки

За какво разделение си по точно? Колегата е предложил:

"Искам да предложа да се направят категориите и за бъдещите курсове, които ще се проведат."

Кажи на теб каква ти е идеята. Защото явно не си разбрал неговата.

 

Отдавна трябва да се е изяснило, че онлаин обучението е за по напреднали на които им трябва диплома или се чувстват ок с материята.

На мен също ми помага форума просто искам и за напред да си ми помага.

-2
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Наспамване няма да има, неполезните теми ще ги скриваме. Според мен ако не раздели за повечето common технологии и езици (които ще изучаваме), то раздел "Технически въпроси", отделен от "Общи приказки" е нужен.

1
19/11/2014 11:39:17
nickpanaiotov avatar nickpanaiotov 21 Точки

Да, такъв раздел само би редуцирал излишните въпроси в останалите.

0
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Вчера се наложи да си публикувам въпроса за DOM, който е по-скоро към новия курс, в курса по ООП, защото нямаше такъв раздел. И ако имам въпрос, няма как да отида до Софтуни, защото не живея в София.

А твърдението, че онлайн обучението е за напреднали си е пълна глупост. Никъде СофтУни не го е формулирало по такъв начин. То е за хора, които не могат да отделят време да присъстват на лекции, или смятат че лекциите на място са загуба на време и могат да се справят сами с публикуваните материали.

5
19/11/2014 11:58:21
nickpanaiotov avatar nickpanaiotov 21 Точки

Добре, разбрах не сте от София. Няма да идвате. Още някой да не е от София? 

-4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.