Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

simeon.georgiev avatar simeon.georgiev 62 Точки

[Exam Problems] Проблем с Rakiya Numbers

Колеги, моля за помощ за задачата Rakiya Numbers. Ето пълно, работещо на моя компютър решение: Работещо решение . Къде е проблема? На ред 24 според Judge-a съм нямал вторите двойни кавички, които са ескейпнати, както си му е реда. Ами какво да направя? Judge не поддържа Unicode, пробвах вече :)

0
JavaScript Fundamentals
dim4o avatar dim4o 288 Точки

Аз я реших по този начин и съм нямал проблеми. Първите 2 пъти ми гърмя защото не бях обработил правилно input-a и защото бях сложил променливата count не където трябва. Но това си бяха проблеми от моя код, а не от системата. Очевидно има проблеми и в системата, но това решение ги заобикаля някак си.

0
dim4o avatar dim4o 288 Точки

Сега се сетих, че всъщност имаше и преоблем и със системата. Нарочно промених входа и махнах едни кавички, за да мине теста. Просто тестовете са грешни или поне не отговарят на output-а от условието. Все пак логично е кавичките да бъдет затворени, а не както е в judge-а.

1
21/11/2014 10:38:39
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.