Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

radi_romanski avatar radi_romanski 3 Точки

Visual Studio 2010 , след 30 дни пробен срок !!!!

Здравейте , 

ако някой може да помогне , относно Visual Studio 2010 за C# 

Тъй-като ми е по удобно да работя на тази версия , я инсталирах от сайта на Вижуъл 

но само със 30 дни свободно ползване от настолният ми комютър , вчера ми поиска ключ 

нормално имам само свободно ползване на 30 дни .Опитах от друг настолен да изтегля Visual Studio 2010, и на моят лаптоп да я инсталирам но пак ми иска този кей , при условие че от друго IP на друг настолен комютър , за да ме сметне за нов абонат и пак не иска.Пробвах да изтрия старото и да инсталирам новото , но пак не ми дава да работя .В нета намерих и ключ КЕЙ но пак не работи YCFHQ9DWCYDKV88T2TMHG7BHP , отново не иска .

Въпроса ми е , ще може ли пак да работя на 2010 , или да си свалям 2013 или 2011

 

Тагове:
0
Programming Basics
georgy.nedyalkov avatar georgy.nedyalkov 103 Точки

Свали си Visual Studio 2013 Community Edition with Update 4 - Free е, няма да имаш никакви проблеми с него. :)

Ето ти директен линк от сайта на Microsoft - Download Visual Studio 2013 CE Update 4.

Имай в предвид, че този файл на тази версия на Visual Studio е 6.9GB. Инсталираната вече заема между 8GB и 10 GB в зависимост какви опции избереш по-време на инсталацията.

Казвам го понеже Express версийте заемат малко по-малко място (ако не ме лъже паметта).

За да смениш "фона" или по-скоро Color Theme-ата, още след като се инсталира, Visual Studio ще те пита каква Color Theme-а да ползва. Избери Light.

Ако пропуснеш да избереш Color Theme-ата след инсталацията и Visual Studio ти стартира "тъмната" тема, избираш от менюто Tool ->Options... -> General -> Color theme: (и тук избираш Light).

0
28/11/2014 17:08:02
radi_romanski avatar radi_romanski 3 Точки

Добре , Жоре 

а все пак , защо ми иска този ключ като искам примерно 2010 да си я инсталирам  , и то не от сайта на Вижуъл / в който вече не мога да ползвам свободно пробно 30 дена  / 

а от сайт , в който го има за свободно ползване и пак ми иска ключ , и не желае да се инсталва 

просто ми е интересно каде е проблема .

0
georgy.nedyalkov avatar georgy.nedyalkov 103 Точки

Зависи коя точно версия ползваш. По принцип Visual Studio не е безплатно. Има определени версии, които са безплатни.

Без значение от къде точно си свалял Visual Studio, ако си свалил версия, която е платена (и щом ти иска ключ, значи точно такава си свалил) ще ти иска ключ след пробния период.

Имаш 2 варианта или сваляш безплатна версия (Express или Community Edition) или платена и си търсиш ключ някъде по мрежата. Моят съвет е да си свалиш Community Edition както писах по-горе, има всички нужни функции, опции и т.н. и е Free.

0
28/11/2014 17:30:10
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.