Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vladislav_hadzhiyski avatar vladislav_hadzhiyski 66 Точки

SoftUni Terms and Conditions

Здравейте,

Искам да напомня на всички геймъри, Facebook маняци и прочие, че съществува един документ които сме задължени да спазваме по време на пребиваването си в СофтУни. Поправете ме ако греша, но считам за неправилно да се играят игри, да се гледат филми и да се говори по Skype по време на лекция (това са последните случаи за които се сещам). В крайна сметка всички сме дошли доброволно да се обучаваме в СофтУни и поради този факт покажете поне малко уважение към лектора, който води лекция. Не подценяваите труда на целия екип на СофтУни, той единствено заслужава уважение и адмирации!!! Не мисля, че СофтУни трябва да се превръща в компютърна зала или интернет кафе или каквото и да е различно място от това, кеото гласи името му. Ако нямате желание да научавате нещо ново всеки ден и да се срещате с хора, които имат сходни интереси с вашите, по- добре се откажете. В такъв случай не виждам смисъл да сте записани в  СофтУни.

Всички, които в своя защита ще кажат че материала който се преподава го знаят от едно или друго място и затова се занимават с странични деиности ще им отговоря че винаги има какво ново да се научи. Не искам да се изтъквам с този пост по какъвто и да е било начин защото няма с какво. Не се смятам за голям програмист, разбирач и прочие, нямам дори професионален опит като програмист. Единствено имам желанието да се развивам и да помагам за развитието на средата, в която се намирам (СофтУни). Ако идвате на лекции само за да се чекирате за присъствие, по- добре се откажете от програмирането. Това че ще изкарате десет стотни повече на крайната си оценка от присъствия или преписване на домашни не би трябвало да е какъвто и да е било стимул за човек, който иска да се развива. Аз вярвам, че повечето хора в СофтУни искат да се развиват и да бъдат добри програмисти един ден, затова с минимални усилия можем всички да помогнем за надграждането на средата, която СофтУни ни предоставя за да се развиваме.

 

Извинявам се ако съм обидил някого с по- горе написаното. С този пост единствено целя да изразя своето собствено мнение и да предотвратя нещо, което смятам за неправилно.

 

Поздрави,

Владислав Хаджийски

Тагове:
6
Въпроси за SoftUni
luboslav1995 avatar luboslav1995 109 Точки

Не мога да те разбера искаш всички да спрат да използват Skype, fb  и др неща или се оплакваш само от тези които го правят силно, защото едно е да ти пречат когато говорят или си пускат звук от лаптопа, друго е когато си пише по фб или скайп без да пречи на останалите. И на мен ми се е налагало да ползвам фб или скайп но или винаги съм с иключен звук, или съм на слушалки. А за това. че някой е гледал филм по време на лекция със звук или е говорил по скайп просто е липса на възпитание. Според мен всеки може да си пуска на собствения лаптоп каквото реши, но не трябва да го прави така че да пречи на останалите.

2
vladislav_hadzhiyski avatar vladislav_hadzhiyski 66 Точки

Предполага се че щом си отишъл на лекция целта ти е да научиш нещо по време на лекцията, а не да се занимаваш с някакви странични неща, които така или иначе можеш да ги правиш по всяко друго време. Проблема който исках да изтъкна с този пост е принципен, а не да има някой който гледа другите какво правят или нещо подобно. Най- вероятно много хора са ме разбрали погрешно както и ти.

1
luboslav1995 avatar luboslav1995 109 Точки

Да, най-вероятно съм те разбрал погрешно. Лично за мен щом някой не ми пречи да слушам, няма значение с какво се занимава. Всички са големи, интелигентни и мислещи хора и не мога да им кажа какво да правят на лекция или където и да било. Така мисля аз. Вече е друг въпроса, ако пречи на моето слушане и ме разконцентрира ... 

Поздрави

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.