Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Сертификат за професия TECHNICAL SUPPORT (TRAINEE)

Покриваме изискванията за този сертификат още от края на нивото, не че ми е затрябвал, но идеята беше да има много хартийки ;д

Та по-същественото предложение в случая е да направите системата автоматична, когато се покрият изискванията да може да се кандидатства, а не ниво по ниво както беше сега.

Ясно е, че на никой не му се занимава да цъка да одобрява сертификати постоянно, но може и това да се пусне на автоматик.

Според мен грамотите за курс спокойно може да отпаднат и да останат сертификатите за ниво и професия.

Samuil.Petrow:
Темата е изчерпана.
quickben avatar quickben 966 Точки

"Според мен грамотите за курс спокойно може да отпаднат и да останат сертификатите за ниво и професия."

Ако се направи по този начин, човек който не е взел 1 изпит, но е взел останалите 3 изпита от същото ниво няма да получи нито един сертификат което според мен не е правилно.

3
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Да, но пък по единично курсовете не означават нищо (може би на 3-то ниво би била ценена някоя технология) и едва ли някой работодател ще ги вземе предвид.

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.