Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Bobosam avatar Bobosam 185 Точки

Полят изпит...взет изпит...

Здравейте колеги, предполагам вече сте разбрали, че подготовката ни за изпит е изместена от дегустация на вина и сирена...От Софтуни показаха нагледно, колко са важни спонсорите...Да не продължавам, че ще взема да напиша всичко дето ми е на акъла. 

Да ни е честито уважението.

Благодаря.

Тагове:
-9
PHP Web Development Basics
quickben:
Темата е изчерпана.
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Според мен темата е хейтърска и ако става дума да я маркирам с червено както споменахте - ще я маркирам цялата, за да запазя контекстовия и смисъл, а не да вадя отделни думи от цялото нещо. Но ще оставя въпросната тема да съществува щом и другите колеги така са преценили.

Сирената и вината са важни, да, ако на Вас филмът ви е да си вземете php-то, на мен примерно филмът ми е да си намеря най-добрата за мен компания от партньорите. Съответно спонсорите са ми важни и бих се грижил за техния "комфорт". Все пак са един от основните двигатели на унито, една от причините въобще да го има.

Нататък - ако наистина имате желание да присъствате на променената подготовка - ще го направите, познавам хора, напуснали работа и живяли на вересия една година само и само да станат кадърни програмисти за толкова време. 

Нататък - също нищо не Ви пречи да погнеднете миналите подготовки, които никак не са малко:

25 Август - Наков

26 Август - Атанас Русенов

28 Август - Яна и Кико

28 Август - Цветан Данчев и Ангел Георгиев

 

"Да ни е честито уважението." -> А Вие по какъв начин демонстрирате уважение към екипа и към всичко, което правят? Да, не всичко е перфектно, даже много неща са далеч от това, и много хора недоволстват по въпроса и аз мрънкам - даже доста мрънкам, и не винаги с положителен тон мрънкам, но не забравям колко много всъщност правят (може би не сте наясно, ще е добре да се поинтересувате колко точно човека от екипа колко студента обслужват и колко много работа вършат) и гледам да не изпадам в негативната крайност, в която сте изпаднал с тази тема. Щом е преценено, че такова изместване е необходимо - то значи наистина е, винаги когато е имало как да стане и да е добре за всички е ставало след бързата реакция на екипа, когато не може - длъжни сме да се съобразим. Когато СофтУни се премести на новото място - ще има две зали, съответно вероятността такова неудобство да се получи вбъдеще - 2 пъти по-малка.

7
07/12/2014 11:40:45
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.