Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

beshko avatar beshko 19 Точки

Има ли повтаряли нулево ниво? И кой , кога, защо?

Интересно ми е кой как се справя, а и сигурно не само аз си задавам въпросите: "По-назад ли съм?", "Вписвам ли се?", "Успявам ли и т.н.". Никой не знае кой какво ежедневие има и с какво отделно се занимава, за да прецени кой какъв е. Аз лично мисля да повторя ниво 0, без да се отказвам от изпит и да продължавам да присъствам на лекциите, да решавам, предавам и проверявам домашни. Но дори да мина на изпита си усещам, че имам някои празноти и идеята ми не е просто да мина и после да ям шамари. Може би се напасвах към прекалено много неща в личен план докато траеше и продължава да трае процеса на обучение. Та конкретният ми въпрос е някой повтарял ли е основите, които за мен за фундамент и ако не е тайна, защо, как, какви поуки си е извадил и как се е развил занапред? Благодаря и искам да кажа, че до сега съм се запознал само с положителни хора и нещата сеслучват. А това е хубаво. Всички вървим напред. Не знам дали темата не се повтаря, търсих, но не намерих подобна дискусия, а и да си призная доста рядко намирам време да посещавам форума коректно. Аз го виждам, че не е срамно да повториш нещо, в което наистина виждаш смисъл и усещаш положителни емоции ;)

5
Programming Basics
beshko avatar beshko 19 Точки

Искам да благодаря на всички писали :) И за миг не съм си помислял нещо лошо, относно повторението на курса. Мога да мина на изпита и сега, почти съм сигурен, но не искам с 250 точки примерно да мина между капките и на следващото ниво да ям шамари, след като съм от София, разполагам с време и възможност да ходя присъствено. Приемам нулата като едни истински основи и колкото по-здрави са те, то толкова по-големи неща бих могъл да правя след това,а и доста по-уверено. Днес получих писмо с анкета, което включва и Богомил и като повтарям нивото много бих искал да срещна поне толкова готин и отзивчив лектор като него. Изключително приятни и ползотворни лекции. На C# Advanced човекът дойде от нощна смяна и четири часа ни преподава материя, а след това на ръба на силите си реши и задачи :) Само уважение към всички, които са в университета. Състуденти, лектори, асистенти, организатори, спонсори, събития, всичко е на ниво и както гледам дори експериментът с лаб-а, всички се развиваме заедно. Както и вие - организатори и преподаващи, така и ние учащите се :) Всички сме тук, за да се учим и да си помагаме и това е част от цялостното чувство на удовлетворение от ученето. Поздрави! :)

2
taewu avatar taewu 23 Точки

аз съм от тези който повтарят frown, проблема ми е ,че  стигам до някъде и не разбирам по нататък..  embarassedвсе пак съм завършил училище преди 15 години и сега ми е трудно да си спомня всичко въпреки голямото ми желание от малък да уча това преди беше невъзможно сега когато е достъпно пък ми е малко трудно... искам да се ява на изпит но се опасявам като НАКОВ в математическа олимпиада да не мога да реша нищто.. Все пак се опитвам да уча въпреки трудностите.. като бях 7-8 годишен преписвах от малд техник програмите и ги пишех на правец 8М за да играя но после по време на демокрацията се объркаха нещата сега благодарение на Наков такива като мен който са пропуснали може да научат нещто..  успех на Всички Колеги !

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.