Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

jabalka avatar jabalka 960 Точки

Ползването на залата на СофтУни на свободен достъп - НАСЪРЧИТЕЛНО :)

Здравейте, колеги :)

(Под колеги имам предвид колегите от Ниво#2, колегите от Ниво#1 и най-вече колегите от Ниво#0 :) )

Може би вече знаете или не, че когато залата на СофтУни не е заета за лекции, тя е отворена за свободен достъп на всички студенти на университета. Можете да идвате тук (познайте от къде ви пиша) и да решавате задачи, да гледате лекции (вземете си по едни слушалчици), да се виждате с приятели, да се запознавате с нови приятели :):):)... Лично аз много приятелства съм завързала в залата и още повече съм научила. Винаги има хора и винаги тези хора са готови да ви помогнат с коденето. Възползвайте се от това :) Най-лесно и приятно се учи в компания :)

Как да разберете кога залата е свободна? Като влезете в сайта на СофтУни и се впишете в системата, щракнете на потребителското си име. От падащото меню има "График на учебната зала".

Забележка: Дори и да има лекция, ако сте тихи и се отнасяте с уважение към колегите, няма проблем пак да идвате и да работите. Разбира се, че може да ползвате и стационарните компютри в залата - те за това са там - за да ги ползваме :) Не ги оставяйте да скучаят :)

Та така - нека следващата ни среща е в залата, на по код ;)

 

 

 

41
Общи приказки 18/11/2014 23:59:50
Desso avatar Desso 146 Точки

По време на коледната ваканция между 24.12.2014 и 4.1.2015 ще бъде ли отворена залата да можем да си учим там групово?

1
Petya avatar Petya 2461 Точки

Не, залата няма да бъде отворена. Най-вероятно ще е в процес на местене, така че групово учене е out of the question.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.