Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Годишни 'СофтУни' номинации

Наближават празници (казано с други думи - почивни дни). Годината си отива, а тя остави зад себе си някаква история.

Предлагам в този смисъл да си направим Годишни СофтУни номинации в различни категории. Как смятам да протече конкурса? Ще дам начало с някакви категории и всеки може да гласува за някого/нещо в тази категория. Коледното парти е на 20ти и ако победител в някоя категория е човек и присъства на въпросното парти, предлагам да съберем on-the-fly пари и по време на партито да му купим нещо - пиене, ядене, някоя флинтифлюшка или нещо тематично с номинацията. Или по някакъв друг начин да го изненадаме (изотзадзе :D).

Моите предложения за категории са следните (чувствайте се свободни да добавяте още):

- SoftUni активист на годината (за дейно участие, организация и/или излагация на най-много събития)

- Тема на годината (за най-безсмислена тема във форума, като още се колебая кой е моят фаворит)

- Master yoda (за най-добър лектор)

- SoftUni party hero (за душа на компанията)

- Stand-up comedian (за най-много излагация по време на водене на лекция, пред камерата, на подиума или по някакъв друг начин)

- SoftUni Hater (няма нужда от описание)

- Competitor (за най-голям прогрес от началото на обучението до сега /професионален, учебен, личен../)

- Спамер на годината (за най-много спам, най-вече по форума, но ако някой ви е спамил много и на лично, може да се класира)

 

Пишете като отговори/коментари вашите номинации. Ще изчакам няколко отговора преди да дам моите предложения :D

 

----

EDIT:

По предложения от постовете добавяме и следните категории:

Най-голям идиот (добавена от Евгени Точев)
Най-полезни коментари (добавена от Никола Николов)
Master Yoda Junior (добавена от Юлия Тенинчева)
Social-Inquisitive - най-много посетени конференции (добавена от Юлия Тенинчева)
Най-добър съотборник (добавена от Юлия Тенинчева)
Best Teamwork - по-възможност не гласувайте за вашите (добавена от Юлия Тенинчева)
Best Assistant (добавена от Юлия Тенинчева)
Поспаланко на годината - за спане по време на лекции (добавена от Юлия Тенинчева)
Хелпър на годината (добавена от Александър Михайлов)
SoftUni zombie - за човекът, прекарал най-много време в СофтУни (добавена от Росен Крумов)

Цялостен принос към СофтУни (добавена от bsdemon)

24
Общи приказки 19/12/2014 16:17:19
Nexus avatar Nexus 119 Точки

Привет,

Не съм сигурен до колко темата е за новаци като мен просто защото все още не ми се е отдала възможност да се запозная с повечето от номинираните. 

До тук имах удоволствието да ми налеят акъл в главата Богомил и RoYal.  

Изгледах повечето видеа за подготвителния курс и мога да кажа, че се чувствам късметлия, че попаднах в курса воден от БогомилMaster Yoda Junior му приляга идеално! 

Жалко, че Наков не води повечко лекции. Няма друг като него. Начина му на предаване на информация е адски зарибяващ :) .

За Ванката (RoYal)само не разбирам защо хейтър ... :) Като имаш менние по въпрос и то е креативно - това не е хейт. Разбира се не съм прочел всичките му > 1800 поста. Мисля си, че неговия приз трябва да е нещо ... поучително :) ... 

0
taewu avatar taewu 23 Точки

няма ли отешителни награди frownfoot-in-mouth :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.