Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6847 Точки

Годишни 'СофтУни' номинации

Наближават празници (казано с други думи - почивни дни). Годината си отива, а тя остави зад себе си някаква история.

Предлагам в този смисъл да си направим Годишни СофтУни номинации в различни категории. Как смятам да протече конкурса? Ще дам начало с някакви категории и всеки може да гласува за някого/нещо в тази категория. Коледното парти е на 20ти и ако победител в някоя категория е човек и присъства на въпросното парти, предлагам да съберем on-the-fly пари и по време на партито да му купим нещо - пиене, ядене, някоя флинтифлюшка или нещо тематично с номинацията. Или по някакъв друг начин да го изненадаме (изотзадзе :D).

Моите предложения за категории са следните (чувствайте се свободни да добавяте още):

- SoftUni активист на годината (за дейно участие, организация и/или излагация на най-много събития)

- Тема на годината (за най-безсмислена тема във форума, като още се колебая кой е моят фаворит)

- Master yoda (за най-добър лектор)

- SoftUni party hero (за душа на компанията)

- Stand-up comedian (за най-много излагация по време на водене на лекция, пред камерата, на подиума или по някакъв друг начин)

- SoftUni Hater (няма нужда от описание)

- Competitor (за най-голям прогрес от началото на обучението до сега /професионален, учебен, личен../)

- Спамер на годината (за най-много спам, най-вече по форума, но ако някой ви е спамил много и на лично, може да се класира)

Пишете като отговори/коментари вашите номинации. Ще изчакам няколко отговора преди да дам моите предложения :D

----

EDIT:

По предложения от постовете добавяме и следните категории:

Най-голям идиот (добавена от Евгени Точев)
Най-полезни коментари (добавена от Никола Николов)
Master Yoda Junior (добавена от Юлия Тенинчева)
Social-Inquisitive - най-много посетени конференции (добавена от Юлия Тенинчева)
Най-добър съотборник (добавена от Юлия Тенинчева)
Best Teamwork - по-възможност не гласувайте за вашите (добавена от Юлия Тенинчева)
Best Assistant (добавена от Юлия Тенинчева)
Поспаланко на годината - за спане по време на лекции (добавена от Юлия Тенинчева)
Хелпър на годината (добавена от Александър Михайлов)
SoftUni zombie - за човекът, прекарал най-много време в СофтУни (добавена от Росен Крумов)

Цялостен принос към СофтУни (добавена от bsdemon)

24
Общи приказки 19/12/2014 16:17:19
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Роял, като започнем с това, че съм ти фенка, искам да те номинирам в категорията Hater :D Не, че думата е точно описание на това, което искам да кажа, но определено СофтУни понесоха много критики от теб тази година. Може би по-точната дума е Критикар на годината ;)

За Активист предлагам Яна (Jabalka).

6
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1548 Точки

Aa, супер тема, според мен една "грамотичка/сертификатче" би било по-готина награда от нещо материално.

Надявам се никой да не се обиди на номинациите ми, не всички категории са напълно положителни все пак :)

- SoftUni активист на годината - Яна Славчева (jabalka) - не знам колко събития има организирани през цялата година, но мисля, че не мога да си ги преброя на пръстите :)

Тема на годината - за момента не мога да си измисля фаворит, толкова много кал видях, че не мога да преценя, коя е "най-мръсната тема" :D

Master yoda - Мисля, че много хора ще се съгласят с мен, че мастърът си е един и той е Светлин Наков (nakov).

- SoftUni party hero - Тук ще номинирам по лични симпатии - Юлиян Костов (iuli1478) - много се напихме на първия конф с черен афтършок.

- Stand-up comedian - Предстои да го впиша, не съм бил свидетел на много такива изцепки.

- SoftUni Hater - Иван Йонков (Royal) - сигурен съм, че си разплакал поне един човек във форума :D

- Competitor - Валери Христов (Valleri) - Със сигурност има и доста други такива случаи, но той е човек, който за няколко месеца от нулата на програмирането вече е на доста добро ниво и работи в диамантен партньор :)

- Спамер на годината - Иван Йонков (Royal)  - Това е в положителния смисъл, от доста време не съм попадал на техническа тема, в която да няма поне 10 реда описателен коментар.

10
18/12/2014 15:17:55

Едва ли ще се превърне в нещо официално, така че грамотитие освен да си ги изпринтирам на принтера :) Всъщност може да го направя. Не е никак лоша идея. Ще е забавно :)

2

Да, един бърз дизайн на фотошоп (вече щях да съм направил, но нямам на тази машина), принтиш ги и на партито се снимаш с победителите за спомен с листчето в ръце :D 

И категория, която спечелиш ти - ще си направиш селфи и така :D

1
18/12/2014 17:30:42

И аз съм на машина без фотошоп. Един бърз GIMP и така... :D

0
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Ааа, сетих се за още един достоен претендент за категория Hater, този път в истинския смисъл на думата: nickpanaiotov

Мисля, че не би се обидил, дори би гласувал за себе си :D |,,|

3

Хайде, както обещах няколко номинации и от мен:

- SoftUni активист на годината - Яна Славчева (jabalka)

- Master yoda - тук ще разчупя малко стереотипа :) - Николай Банкин (nikbikbank)

- SoftUni party hero - за черния афтършок си имам друга номинация, но няма да я споменавам :D. За сметка на това гласът ми ще отиде при Евгени Точев (evgeni.tochev)

- Competitor - Евстати Зарков (evstati.zarkov)

6
zontak avatar zontak 457 Точки

- SoftUni Hater - Samuil.Petrow!

- Master Yoda - Vladi Georgiev!

- SoftUni активист на годината - Yana Slavcheva!

- Спамер на годината - Royal!

- Най-лош модератор - Samuil.Petrow!

-4
18/12/2014 16:44:00

Братле, нещо ти куца сериозно, ако искаш да ме заместиш? :D

12
jabalka avatar jabalka 960 Точки

СофтУни Hater - поощряваща награда си просиш май :):):), Zontak :)

2
19/12/2014 20:13:58
zontak avatar zontak 457 Точки

Yanche.. ;d 100 прайс тей.. ;д Дай я на заслужилия Самуил ;д Аз съм добро момче ;д Това, че смешниците които му се радват ми дават минуси не значи че съм лош ;д

-1
19/12/2014 20:20:39

Тук вече съм по-съгласен. +1 имаш :D

2
18/12/2014 16:38:56

Ще се хейтим докрай за номинацията! :D

3

Важното е да не я даваме на никой друг :D

0
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Аз номинирам целия първи випуск или така наречените бета тестери, за цялостен принос към SoftUnilaughing
Наградата задължително трябва да е с алкохолно съдържание и аз се наемам с тежката задача да я приема и консумирам.

Другата награда естествено трябва да е за Gosho, Pesho и Nakov, вече и на сън ги споменавам. За тях обаче още обмислям в коя категория да ги номинирам. Наградата трябва да е една песнопойка от Наков и може да я получи Nakov плюс изпълнение на живо :) след като сме консумирали наградата от предходната категория laughing

14
evgeni.tochev avatar evgeni.tochev 15 Точки

Номинация за Най-голям идиот няма ли ? 

- Stand-up comedian  - номинирам Николай Банкин :) ( нищо лично ) 

-  SoftUni Hater  - определено   Иван Йонков (Royal) 

2
nikbikbank avatar nikbikbank Trainer 76 Точки

Ще го приема лично - внимавай !! :D

3
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Master yoda - Ангел Георгиев! Въобще той може да се класира за много положителни класации.

Най-полезни коментари - RoYaL

3
Plami avatar Plami 373 Точки

Да взема да изкажа и моите номинации ;)

Master yoda - гласувам за Ники Банкин (nikbikbank), тъй като съм го виждала в действие и пределено цепи мрака :D

SoftUni Hater и Спамер на годината - иии наградата и за двете категории определено е за Ванката (Royal). Просто не мисля, че може някой да му е конкуренция

Competitor - Евстати Зарков (evstati.zarkov)

За другите номинации трябва да помисля и да направя някоя програмка за проучване на общественото мнение :D

5