Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ivaylo.yanchev.5 avatar ivaylo.yanchev.5 80 Точки

Аз съм онлайн, но си предавам домашните. Някой ще ги проверява ли - в смисъл, има ли изградена схема за проверка на всички домашни? Ще получа ли някакъв feedback, ако съм объркал или неразбрал нещо по задачите за домашно?

0
mesechina avatar mesechina 112 Точки

Домашните се проверяват от другите записали курса, т.е. взаимно ще се проверяваме. Всеки предал домашно ще може да изтегли чуждо домашно и да го оцени, след края на срока за предаване на домашни.  При проверено домашно задължително ще получиш feedback, но дали ще ти е полезен зависи от това колко добре е подготвен човека, който ти е проверил задачите. Възможно е домашното ти да бъде проверено повече от веднъж, т.е. от различни хора.
Според мен ако искаш да разбереш дали домашното ти е сбъркано или ако смяташ, че не си разбрал правилно, спокойно можеш да си пуснеш задачата във форума и да попиташ колегите. :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.