Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dimitarstoyanov90 avatar dimitarstoyanov90 164 Точки

Изпит JavaScript Apps - оценяване

Въпросът ми е следния,
Писах на email'а на Softuni относно изпита по JavaScript Apps, но не получих отговор, затова реших да пиша тук. На изпита имахме задание да направим грубо казано някакъв app с login и register опции и с възможността за записване, променяне и display'ване на някаква информация от parse.com, в зависимост от log'натия user. Та поради една или друга причина application'a ми остана без възможността за register. Та питането ми е следното
Разбирам, че едно приложение, в което няма как да се регистрираш, следователно да се логнеш -> Не работи, но смятах, че ще бъдат взети в сформирането на оценката останалите функционалности и предполагах, че ще бъде проверено като се сменят KEY' овете и DB'то с други. Но явно се оказах в грешка. Та може ли някой някакво разяснение да предложи относно това питане. И дали register функционалността прави невъзможна проверката на application'а. Благодаря предварително. Въпросът ми е чисто информативен, за да мога да подходя по друг начин на евентуален поправителен изпит :)

Тагове:
0
JavaScript Applications 29/12/2014 15:13:04
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Постарали сме се въпреки липсата на логин и регитрация на няколко човека, да проверим дали останалите функционалности работят и съответно да дадем точки за тях. При някой беше доста трудно и ни отне доста време. Единствено може да не сме дали точки ако ни е отнело повече от час за да подкараме приложението.

Направи си login/registration въпреки всичко. Първо ще улесниш нас, второ ще нулираш възможността да получиш по-малко точки отколкото заслужаваш.

2
dimitarstoyanov90 avatar dimitarstoyanov90 164 Точки

Мерси за бързия отговор! Това ще рече ли, че няма да бъде преразгледан application'a отново. И повече от час за подкараване на приложение без register(единствено без register).....малко интересно ми звучи. Благодаря все пак :) И Весели празници :) 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.