Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Здравейте, за какво точно става дума? Предполагам ще е някаква програма за управление на стоките?

Имам нужда от проекти, по които съм работил, които да включа в портфолиото си, съответно бих ви предложил да Ви напиша нещо по вашите нужди без да очаквам нищо в замяна ако не намерите готова алтернатива (разбира се не прекалено комплексно, но достатъчно за приличен старт). Единствено проблем би бил баркод четец, който сами трябва да си осигурите.

В профилът ми има координати, ако имате желание и нужда - потърсете ме във фейсбук или ако не ползвате оставете някаква друга връзка.

4
07/01/2015 19:12:22
krasimiroff avatar krasimiroff 0 Точки

незнам за какво ще ми е нужен този четец ? Трябва ми нещо съвсем просто само да се въведат артикулите и съответно да се маркират рецепти не ми трябват  възможност за работа с фискален и нефискален принтер нефискално изваждане на сметка и приключване  да дневен отчет ( фискално и не фискално ) незнам дори дали това е просто за направа :D

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.