Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

borislavml avatar borislavml 368 Точки

Поправителен изпит по КПК - Срок за плащане

Току-що забелязах едно "недоразумение". В изпратените ни мейли относно датите за поправителната сесия е казано, че крайният срок за плащане е цитирам: " Плащането вече е активно. Ще може да платите за поправките до 18 януари. " Изпитът по КПК е на 18 януари от 10:00 до 16:00. Ако приемем, че крайният срок за плащане на таската за поправка е 17:00 часа същият ден, означава ли това, че ще си знаем оценките веднага след изпита в 16:30 за да знаем съответно дали да се явяваме на поправка и да платим, или да хвърлям боб да видя ше си взема ли илипта или не. Или пък да си платя за всеки слуачй поправката за КПК предварително, и ако го взема здраве да е. smile  

Нещо не ми се връзват нещата с тия срокове. До сега не съм се явявал на поправка и незнам възможно ли е да платим таксата след този поставен предвартелно сорк, примерно в деня на изпита. Моля за уточнение от някой от екипа, кога ше си знаем резултатие за да знам аджаба да плащам ли за поправка.

Тагове:
9
C# OOP Advanced
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравейте! Да, срокът (до 18 януари) е за плащане за поправки за първите 4 изпита от нивото, за изпит по КПК ще има повече време за плащане, не се притеснявайте. Ще получите допълнителна информация по въпроса по мейл.

2
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

А иначе Judge ли ще тества всичко?

0
15/01/2015 10:42:20
Petya avatar Petya 2461 Точки

В Judge системата ще се тества частично. Решенията ще се преглеждат и от екипа.

2
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Самуил, в момента гледам видеото подготовка за изпит - https://www.youtube.com/watch?v=RcdxDMozZkg

Отговорите на този и много други въпроси можеш да намериш там :)

 

EDIT: Оправих линка :P

0
15/01/2015 11:03:48
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Благодарско :)

0
15/01/2015 11:04:54
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

В предното ниво имаше опция да се плати на място като дойдем за изпита. Това отпада ли за това ниво? Става дума за един от първите 4 изпита.

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

ttitto, миналият път на няколко пъти се събираха по 30-40 човека да платят 10-15 минути преди изпита, което първо изнервяше хората, които щяха да се явяват на изпит, и второ, правеше трудно за нас положението. Така че този път преценихме, че ще е по-добре да са приключили плащанията преди изпитите.

2
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Разбирам! Но пък много ме е яд като тъпата банка ми вземе 5 лева, за да внеса такса от 20 лв.

1
Petya avatar Petya 2461 Точки

Да, съгласна съм, че таксите и комисионните понякога са доста големи на фона на сумата, която се превежда. Мога да предложа EasyPay като компромисен вариант - мисля че те не взимат комисионна от платеца.

1
15/01/2015 11:33:46
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

От EasyPay нищо не са ми взимали! Отивам на гишето, давам им 20-тачката (и номера на плащането) и чао :)

П.П. Да знаете че се плаща само в кеш, не работят с карти.

4
15/01/2015 11:50:30
presian avatar presian 223 Точки

Тито, аз съм плащал през изипей и ако не се лъжа беше без комисионна, или е пренебрежимо малка (щом не помня -> някакви стотинки);

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.