Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Dekameron avatar Dekameron 481 Точки

А сега тъй като СофтУни се измести как се стига от Централна ЖП Гара до новата зала на ул. Тинтява?

Благодаря

0
17/01/2015 22:54:14
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Директен автобус е 413. Но според мен по-бързо е с метро - до станция Сердика, след това прекачване по линия 1 до Жолио Кюри (или Г.М. Димитров, все тая). За други удобни варианти по маршрута не се сещам.

2
Petya avatar Petya 2461 Точки
  • С автобус 413 - спира пред Централна ЖП гара (близо до автогара Сердика);
  • Или с метрото от ЖП гарата > Сердика - прехвърляте се на линия 1 (Обеля - Младост) > слизате на Жолио Кюри или Г. М. Димитров (на горе-долу равно раястояние са от СофтУни).

Можете да видите и това упътване за придвижване с градски транспорт от страницата Контакти.

1
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Маршрутка номер 5 до Метростанция Г. М. Димитров ми звучи като най-бързия вариант

0
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Моят съвет е да ползваш метрото. Няма по-удобен транспорт от него. Не зависиш от задръстване и си под земята на топло. Спазват графика си и е на често.

413 са стари отвратителни автобуси (ако все пак не са ги заменили след последното закупуване на автобуси), на които през зимата парното ухае на сажди. 

Маршрутките не ги харесвам, защото ако няма къде да седнеш е доста неудобно да се возиш. 

 

1
18/01/2015 08:05:06
scallopedbadly avatar scallopedbadly 0 Точки

Маршрут 5 до метростанция Г. М. Димитров ми се струва най-бързият избор. gorilla tag

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.