Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

TsvetozarNikolov avatar TsvetozarNikolov 22 Точки

Обучение НИВО1

Здравейте, как се планира да се провеждат обученията на ниво1, за издържалите приемният изпит.Лекции всеки ден ли ще бъдат и по колко часа и какъв ще е срока за подаване на домашните. За тези които за онлайн и нямат познания, а сега се учат, но пък са и на работа времето ще има ли достатъчно?
Тагове:
2
Въпроси за SoftUni
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

С тези отговори и коментари и мен ме объркахте малко, затова се разрових из лекциите и открих следната схема, според която ще има 2 пъти лекции по програмиране и през една седмица ще има за работа в екип. Ето тук Наков обяснява подробно. Може да превъртите и леко напред, където се показва друга табличка, ще видите, че на 2-ро и 3-то ниво ще има по 4 лекции седмично, а там е вероятно да има и по няколко избирателни курса.


Но както и да е... мисля, че за тези, които са онлайн, натовареността за ниво#1 излиза да е същата както сега, с единствената разлика, че времето ще е по-малко, защото няма да има толкова голям интервал от дни (и седмици) между лекциите и изпита (както май ще се получи сега.)

И независимо колко ще е натоварено, комбинацията от "начинаещ", "работещ" и "онлайн" е... фатална, колкото и тъжно да звучи. Наистина. От теб зависи, но ако програмирането е това, с което наистина искаш да се занимаваш, не чакай да излязат лекциите, не чакай да стане напечено с крайни срокове, върви една идея напред и може и да успееш да се пребориш с това ограничено време... успех!

4
TsvetozarNikolov avatar TsvetozarNikolov 22 Точки

Благодаря за видеото от информационният ден. Разбрах това което ми трябваше. Желая ти успех в обучението  :-)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.