Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

felix_de_suza avatar felix_de_suza 100 Точки

[Exam] КПК - Поправителен изпит

Искам да попитам, ако не си знаем оценките до изпита, как ще разберем дали трябва да се явяваме и ако оценките ни излязат същата вечер(примерно) няма ли това време да е прекалено малко за да успеем да се подготвим?

Тагове:
5
C# OOP Advanced
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравейте,

Тъй като съвсем скоро излезнаха резултати от изпита по КПК и може би ще има хора от Вас, които искат да се явят на поправителен/повишителен изпит, плащането за него може да направите малко преди началото на изпита. 

Изпитът започва в 10:00 часа. Плащания ще се приемат от 9:00 до 9:50 часа на 23 янаури 2015 г.

-5
mzografski avatar mzografski 189 Точки

Странно,  но аз все още нямам оценка.... 

6
techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

И аз нямам оценка ... 

6
DNNdrago avatar DNNdrago 145 Точки

Не знам каква е причината, но и аз все още нямам оценка.

5
rvmladenov avatar rvmladenov 293 Точки

И аз нямам оценка ....

4
luboslav1995 avatar luboslav1995 109 Точки

Аз също нямам оценка, а вече е 17 часа. Странно, защото поправката е утре от 10 ...

6
velkov.ivailo avatar velkov.ivailo 16 Точки

Спокойно и аз нямам, а вече е 18:10. Пародия...

6
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Извиняваме се за забавянето. Колеги вчера до късно проверяваха и оправяха протоколите. Ще се постараем да не повторим тази неприятна, както за Вас, така и за нас ситуация.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.