Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Nexus avatar Nexus 119 Точки

Точна информация за формирането на крайни оценки ?

Здравейте, 

Интересува ме формирането на оценките за online студентите.

Разбира се преди да попитам потърсих в форума и има достатъчно много теми по въпроса. За съжаление не намерих нито една която да казва ясно от какво се формира оценката. Повечето започват с "Според мен", "Мисля, че" и тн. На сайта има инфо само за това какви са разликите в правата на студентите.

Моля за линк ако някъде е написано точно и ясно.

На повечето места хем пише, че домашните имат отражение хем обратното. Хем имам възможност да оценявам домашни, хем реално не знам влизат ли ми в оценката. Екипната работа вероятно има отражение. 

Ясно е, че всяко нещо е полезно и повечето направени неща са само в мой + , но идеята е, че сега се чудя дали да оценя домашно или да прочета няколко страници от книгата (примерно). Казано с други думи ако не трябва да следя срокове които изтичат предпочитам да знам :).

Поздрави,

А.

 

4
Java Advanced
VyaraG avatar VyaraG 45 Точки

Здравейте :) Още едно въпросче относно изпита (макар и да не съм сигурна, че точно тук му е мястото) - задължително ли е писането под LINUX по време  на провеждането му? И, това към onsite колегите - какво IDE има инсталирано на компютрите в залата? 

 

Благодаря :)))

0
dmstoyanov avatar dmstoyanov 32 Точки

Здравей,
още в началото казаха, че по време на изпита ще е задължително да пишем под Linux. А колкото до компютрите в залата- на повечето(да не кажа на всички, защото не съм проверявал всеки компютър) има инсталирани виртуалки с Ubuntu 14.04 + Eclipse. Но все пак няма да е лошо да провериш преди изпита дали всичко е наред с машината.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.