Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

saivanov avatar saivanov 5 Точки

[Technical Issue] Judge / JavaBasic - Debugging Lab / 02.Instruction Set

Колеги, моля помагайте...колкото и да променям кода, все ми дава една и съща грешка "Test #1 (Incorrect answer)"...

Последно кода го оставих, както следва: ЛИНК

ModEdit: Моля, прочетете правилата на форума, преди да пускате нова тема.

Тагове:
2
Java Advanced 26/01/2015 11:33:58
viktoria.lizama avatar viktoria.lizama 6 Точки

Здравейте!

Аз тествах със дадените примери в задачата, както и с други примери и програмата ми работи, както трябва (или поне според мен :) ), но явно нещо не е както трябва, защото в Judge ми дава 0 точки и грешката "Test #1 (Incorrect answer)". Времето и паметта са в рамките на посочените.

Тук ми е кода, ако някой има идея какъв е проблема, ще съм благодарна на помощта ви :)

0
Bi0GaMe avatar Bi0GaMe Trainer 389 Точки

Здравей, 

Като насоки мога да ти подскажа няколко теста, които сама да пробваш:

1. Да се опиташ да декрементираш минималната стойност на int-a (-2147483648).

2. Да инкрементираш максималната стойност на int-a (2147483647).

3. Да събереш две числа с максимални стойности (2147483647 + 2147483647)

Поглеждайки резултата би трябвало да се досетиш какво трябва да промениш ;)

1
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Пробвай ръчно да вкараш данните, не с copy-paste и да дадеш повече от 1 команда - ще откриеш грешката си веднага.

1
25/01/2015 20:54:38
viktoria.lizama avatar viktoria.lizama 6 Точки

Много ви благодаря за бързите отговори! Помогнахте ми да си намеря грешките, повечето ги оправих почти веднага, а останалите след много чудене и мъки :D Благодаря за насоките, много бяха полезни!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.