Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vladimirov avatar vladimirov -6 Точки

Права на студент: Длъжни ли сме да приемаме некачествени услуги?

Имат ли права "студентите" в СофтУни?

Ако си купя дреха от онлайн магазин и тя дойде скъсана имам право да я откажа. Това е мое право. Твърдо изразих мнение, че не приемам курса AngularJS. Отказах да приема една некачествена услуга, която ми беше предоставена от СофтУни. За съжаление това беше поредната такава услуга. Да не приема некачествена услуга е мое право. При това положение намирам за обидно и нагло да ми бъде предложено да презапиша 2-ро ниво при условие, че имам само един невзет изпит и изисквам адекватно извинение от екипа за отношението.

-2
Въпроси за SoftUni
Samuil.Petrow:
Темата е изчерпана.
nikolay.paskulov avatar nikolay.paskulov 55 Точки

 

Не искам да звуча грубо, но ще представя нещата реално:

1. Ако си учил, в които и да било университет щеше да знаеш, че като цяло никои не се съобразява със студентите или поне тези, които го правят са доста малко. Няма нещо наречено изпит в неделя просто, защото хората живеят на разтояние или работят или каквото и да било... Няма промяна в програмата. Имаш ясни правила, повечето, от които са ти във вреда..

2. В едно 90% от специалностите се учи материал, който може да бъде взет за 2 години... Ти прецени, с какво ти запълват останалите 2.. Ако е нещо близко до това, което учил си щаслив....

Според мен това, което прави екипът на СофтУни е за похвала... Ако вземеш под внимание всички плюсове, които са ти дадени това, че в програмата има AngularJS ти е най-малкият проблем.. AngularJS, както знаем, е един доста добър пример за масово използвам framework, а доста от колегите искат да се занимават с web.., а дори и да не искам не мисля, че има нещо, което може да научил и да ти е във вреда..

 

11
vladimirov avatar vladimirov -6 Точки

nikolay.paskulov, учил съм в университет и в организационен план е много по-добре. Няма подигравки от сорта на 4,99 да ти пишат на изпит. Пишат ти 5 при такъв резултата. Няма да са казали срокът за записване е 26-ти и на 26-ти да не се случи нищо и освен, че не се случва нищо се и мълчи вместо да кажат изчакайте още два дни не сме готови. Много примери мога да дам в орагнизационен план. Ясни правила щом постъпиш веднага ти се връчва правилник. Няма да ти излезе оценката от изпита късно вечрта преди датата на поправката или поправката да е четири дни след изпита. Осигуряват те, има карта за градски транспорт на преференциални цени. Дипломата има по-голяма тежест от хартията която ще вземеш от СофтУни. СофтУни има предимство в... Не се сещам в момента. :)

-9
nikolay.paskulov avatar nikolay.paskulov 55 Точки

Не ми се спори особено, но в крайна сметка, както мен така и теб не са те вързали.. 

1
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки

ЦИКЪЛ от 4.99 до 2.00:

4.99 = 5 защото е на десета от 5-цата - как може някой да има 5.00 и да вземе сертификат а аз с 4.99 не, Е НЕ Е ЧЕСТНО - да съгласен съм да го направим така че и 4.99 да вземат сертификат. Все пак стават малки грешки при оценяване и наистина не е честно.

4.98 = 4.99 защото е на десета от 4.99 - как може някой да има 4.99 и да вземе сертификат а аз с 4.98 не, Е НЕ Е ЧЕСТНО - да съгласен съм да го направим така че и 4.98 да вземат сертификат. Все пак стават малки грешки при оценяване и наистина не е честно.

...

Последно завъртане... вижте кода :)

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.