Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Hariton avatar Hariton 0 Точки

Грешка при качване на домашно

Проблемът ми за момента е простичак,качих домашното на 29.01.2015 можеби към 23:30 точен час немога да дам но ми изписва че нямам пратено домашно

Тагове:
0
Programming Basics
Samuil.Petrow:
Административен въпрос, отнасящ се към екипа -> https://softuni.bg/contacts
quickben avatar quickben 966 Точки

Ако си го оставил за последния момент и си го пратил в 23:55 по часовника на твоя компютър/телефон е възможно просто часовника на сървъра да е бил с 5 минути напред/назад спрямо твоя и това да е довело до невъзможност да си пратиш домашното. Много хора "изпищяха" когато 5 минути преди крайния срок неможеха да си пратят домашното, но мисля, че нетрябва да се чакат последните 5 минути за да си прати човек домашното....

1
Hariton avatar Hariton 0 Точки

Съгласен съм с мнението ти че нетрябва да се чака 99 минута но моят проблем е че го пратих на 29 а краиния срок е до 30 в 23:59 реално аз съм го пратил 24 часа преди срока моя е грешката че на 30 не погледнах но съм сигурен че като го качих ми изписа че е качено и няма проблем а сега преди лекцията като влязах ми пише че нямам пратено. Надявам се да не съм аз направил грешка при качване и сега само да губя времето ви но до доказване на противното мисля че съм го пратил

0
quickben avatar quickben 966 Точки

Не съм разбрал правилно значи, ще ме извиняваш за което, ако си сигурен в това което казваш пиши едно писмо до екипа би трябвало да има някъде из сървърите кое кога е пратено....

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.