Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ivaylo.Il avatar Ivaylo.Il 226 Точки

Квартири и съквартиранти - помощ и съвети

Здравейте,

Много хора се преместиха в София покрай академията. Мисля, че е необходимо да има и тема за квартири, където да си помагаме с търсенето. Както всеки знае търсенето на квартира е мн- трудно.

Всеки, който иска да даде някакви съвети да заповяда в темата. На мен лично ми трябват брокери т.е. ако някой имат добър брокер (или агенция) моля да сподели неговите контакти.

 

Контакти на брокери:

  • Николай (Агенция Нова+): 0988353037;
  • Таня: 0988872305;
  • Боряна: 0877877899;
  • Нина Николова: 0899493549;
  • Виолина Стоева (Форос): 0887 303 697;
2
Общи приказки 06/02/2015 15:04:52
Vacheva avatar Vacheva 154 Точки

Здравейте колеги,

Предлагам квартира в кв.Редута, собственик съм.

Апартаментът е двустаен, обзаведен, свободен за наемане от 1 март 2015. За контакт пишете на скайп.

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.