Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Hrutkata_L avatar Hrutkata_L 0 Точки

Запитване относно записване

Привет,въпросът ми е кога е крайния срок за записване за online курса който започва на 09.02.2015? Педстои ми да си закупя лаптоп до няколко дни, и се опасявам че,ако до посоченя срок не съм го взел още,а съм се регистрирал от смартфона си,ще представлява ли пречка това обстоятелство? Защото много искам да учасвам!?

Предварително Благодаря !!!

Тагове:
0
Web Fundamentals - HTML5 04/02/2015 10:03:02
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Няма значение откъде ще цъкнеш регистрацията. Записвай се още сега! :)

Послепис: Системата ще ти поиска начин на плащане (нищо, че е 0.00лв) - избери произволен. Малко след това екипът ще прегледа заявката ти и ще получиш мейл, че "плащането е успешно" и съответно си вече участник в курса.

1
04/02/2015 10:05:20
Hrutkata_L avatar Hrutkata_L 0 Точки

Всъщност,точно това стана,системата ми иска начин на плащане и неуспях да се запиша като онлайн ученик !!! Имам още въпроси!

Защо немога да запиша онлайн за C#,след като пише краен срок 07.03.? 

Дали е подходящ този курс ,НTML за напулно индианци като мен? Благодоря :)

Записах се като наблюдател за C#,

това добре ли е за начинаещи?

Ще има ли скоро друг такъв C#,за да знам дали да се хвърлям в дълбокото със кредит за хубав лап топ?

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Ето оттук можеш да кандидатстваш за C# Basics. Записването става през тази кандидатура, а не през курса. Записвайки се като наблюдател значи, че само ще получаваш мейли когато има нова лекция, но реално не участваш в системата. До 11 Февруари е записването за този подготвителен курс. Ако смяташ да ходиш присъствено - в залата има настолни компютри, на които можеш да работиш, дори и да нямаш лаптоп - достатъчно е само да посочиш при кандидатстването, че няма да носиш собствен, но наистина ако ще се занимаваш сериозно си ти трябва. Не е нужно да се изхвърляш с някакъв много мощен, моят например е за 600лв, което за лаптоп е сравнително малко, но си ми върши отлична работа.

А курсът по HTML/CSS също е за напълно начинаещи :)

0
04/02/2015 13:11:37
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.