Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Къде са професиите? (2)

Ще помоля модератора да не бърза да заключва темата, ако не иска да създавам нови теми, не ми е проблем ;)

Относно линка който ми даде Владо, добре, благодаря. Но, как да стигна до тях през менютата? Аз ли не ги виждам?

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Best Answer

Изтрихме всички курсове и професии, които няма да можем да реализираме в скоро време. Инфрмацията на сайта не беше съвсем актуална.

Учим общо 4 нива:

  • 3 нива до започване на работа - с фиксирана програма
  • ниво 4 -> 5 изборни курса

Професиите ги сменихме със сертификати, защото това е по-точното им съдържание. Ако вземеш определен набор курсове, може да получиш серитфикат, че може да работиш определена длъжност (професия).

По-сериозни други промени не планираме. С времето може да има развитие, но няма да го правим внезапно.

 

5
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Ето това е отговор. Благодаря :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.