Loading...
alek1339 avatar alek1339 57 Точки

Въведение в програмирането с Java, книгата ?

Някой да знае от къде мога да си я купя тази книга ? Имам я на pdf ама ми е по-приятно да си я чета от хартия... laughing

ето линк за хората които им е по приятно електронната версия и все още я нямат:

http://www.introprogramming.info/wp-content/uploads/2013/07/Books/Java/Introduction-to-Programing-with-Java-Book-v1.01.pdf

Тагове:
0
Java Advanced
p.tseperski avatar p.tseperski 21 Точки

Здравейте на всички. Бих искал да си закупя хартиеното копие на книгата, новата "ревизия" от 2014г. :) Някой да има излишно копие или да има все още в наличност в СофтУни? Има я на Хеликон, но там я продават за 20 лв., на двойна цена и то старото издание.

Благодаря ви предварително! :)

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравей! Книгата я има налична в СофтУни. Ако не можеш да дойдеш, пиши мейл на info@softuni.bg с три имена, телефон и адрес, за да ти я пратим по куриер.

1
p.tseperski avatar p.tseperski 21 Точки

Окей, много благодаря! :)

0
I2KGhost avatar I2KGhost 1 Точки

Здравейте, аз също търся хартиеното издание на книгата. Някой знае ли дали е налична в СофтУни понеже на всякъде другаде вече не е налична.

0
julieta.p.atanasova avatar julieta.p.atanasova 74 Точки

Миналата седмица я търсих в СофтУни и я нямаше. Съмнявам се да са я заредили

1
julieta.p.atanasova avatar julieta.p.atanasova 74 Точки

Книгата е преиздадена и вече може да си вземеш хартиеното издание от университета smiley

1
b.yordanov avatar b.yordanov 146 Точки

супер, до вчера преди лекцията я нямаше :)

0
Debss avatar Debss 17 Точки

Цената от 10 лв запазила ли се е или има промяна?

0
Nick1R1 avatar Nick1R1 115 Точки

10лв e, аз си я купих тази неделя. :)

0
b.yordanov avatar b.yordanov 146 Точки

Налична е, аз си купих миналата седмица. Само се чудя дали е преработена като за 2016.

0
julieta.p.atanasova avatar julieta.p.atanasova 74 Точки

Не е преработвана - за Java 5 e. Просто отпечатаха бройки, защото нямаше, а хората я търсят.

0
b.yordanov avatar b.yordanov 146 Точки

За 6-цата мисля, че беше. Но пак върши работа за основите.

0
Debss avatar Debss 17 Точки

Супер! Имате ли представа дали има някой на рецепцията след 18:30?

0
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Работно време: 
10:00 - 18:00 (Понеделник - Петък)

0
Debss avatar Debss 17 Точки

Nick1R1 по кое време в неделя си я взе?

0
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

В събота или неделя можеш да попиташ някой лектор да ти я даде.

0
Nick1R1 avatar Nick1R1 115 Точки

Неделя около 11ч. :) си я купих и имаше много

0
julieta.p.atanasova avatar julieta.p.atanasova 74 Точки

Миналата седмица я търсих в СофтУни и я нямаше. Съмнявам се да са я заредили.

0
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Да, вече я има на рецепцията в СофтУни, аз оня ден си взех една бройка на български. 10 кинта е.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.