Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

iliangrekov avatar iliangrekov 63 Точки

CSS Internal style vs External style

Здравейте, при някои положения когато CSS ми е internal - т.е. вътре в html-a работи по определен начин, който е очакван и е постигнат желания ефект.  Щом го изкарам във външен файл някои неща, като например подравняването на един div спрямо текста в клетка от таблица се размества. Пак пробвам с internal style, няма проблем. Значи се получава някаква аномалия, която ми убягва. Идеи?

Тагове:
0
Web Fundamentals - HTML5 15/02/2015 00:06:27
pancho.angarev avatar pancho.angarev 4 Точки

Здравей, виж видеото от CSS основи в частта за приоритетите - започва от 2:18:00.

0
iliangrekov avatar iliangrekov 63 Точки

За приоритетите ми е ясно, но по какъв начин променям реда на приоритетност като изнеса css кода във външен файл. Нямам inline style. В един и същи браузър. Просто браузъра ми парсва css-а по друг начин, когато е external.

0
pancho.angarev avatar pancho.angarev 4 Точки

Ако става дума за задача №1 от домашното на CSS основи, аз го направих  таблица, която сложих в div. Ако дадеш повече информация за която задача става дума, ще мога да ти кажа как аз съм решил въпроса. 

 

Поздрави :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.