Loading...
ataman79 avatar ataman79 11 Точки

Здравейте, 

разгелдах на някои от вас домашните :)

Ами да всеки се е постарал да ги направи 1:1 - но поправете ме ако греша. Малко като хвалене стана...
Ясно е, че много от курса имат по-задълбочени познания, и гледам използвате доста CSS

Целта не беше ли да се правят без CSS все още ? Особено първите домашни ? :)

Не потискайте други хора, за които тези неща са все още нови ;)

0
16/02/2015 23:23:50
knoteva avatar knoteva 1081 Точки

Здравей,

Аз за първи път се сблъскам с HTML и CSS. За да изполвам в някои задачи CSS, съм гледала лекцията "CSS основи".

Не смятам, че смисълът на темите с домашни е за хвалба(пък и аз не бих се похвалила с конкретното си домашно). Идеята е другите да разгледат твоето решение, ако могат да ти датат насоки как да се направи по-добре. Също така могат да видят и научат нещо ново и полезно.

2
ataman79 avatar ataman79 11 Точки

Не го приемай критчно, домашните са хубави. Но все си мисля, че по-полезно щеше да е ако бяха с по малко CSS стайлинг.

И HTML таблиците не се препоръчват, но имаме такова домашно - и те могат да се направят не с таблици а div-ове и CSS.

Надявам се не си ме разбрала погрешно.

 

А конкретно за твоите домашни хубави са, браво! Още повече като казваш, че за първи път се сблъскваш с HTML и CSS. 

0
knoteva avatar knoteva 1081 Точки

Не го приемам критично. Не мисля, че ако някой изполва неща, които аз не знам, това трябва да ме накара да се чувствам зле. Напротив, ще ме накара да науча нещо ново.

Ако не се лъжа, в условията, никъде изрично не е казано да не се използва CSS.

А и в повечето домашни(да не кажа всички) има задачи, за които се изисква да използваш поне малко от нещата, които още не са преподавани. 

1
21/02/2019 00:47:14
wenzdy avatar wenzdy 7 Точки

Здравей Катя,

Напълно те подкрепям. На мен също ми се наложи да ползвам CSS. Иначе няма как да изглеждат така добре нещата както се изисква. Макар, че пишеше, че не нужно да е на 100% така както изглежда. Но така или иначе вече стигнахме до CSS - не мисля, че ще е проблем :)

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.